Турки знімуть фільм про історію Криму і кримських татар

Tурецький телеканал TRT розпочне зйомки документального фільму про можливості відпочинку та туризму в Криму.

Про це повідомляє NBnews із посиланням на прес-службу Ради міністрів АРК.

Домовленість про зйомки була досягнута у Стамбулі в рамках підписаної угоди про співпрацю між заступником голови Ради міністрів Криму Георгія Псарьова і турецьким телеканалом TRT.

У меморандумі про співпрацю зокрема сказано, що з метою популяризації історико-культурного, туристичного потенціалу Криму, двостороннього зростання потоку туристів, сторони погодилися проводити спільні заходи, спрямовані на розширення знань населення Турецької Республіки про історичних, культурних, етнографічних пам'ятках і рекреаційно-оздоровчих можливостях автономії.

Серіал про Роксолану викликав скандал у Туреччині

Для цього передбачається забезпечити підготовку, організацію зйомок і демонстрацію документального фільму про Крим.

За словами продюсера фільму, основна сюжетна лінія фільму розповість про історію кримськотатарського народу.

Зйомки будуть проходити в два етапи.

Перший етап запланований на лютий 2012 року, а другий - на червень.

У свою чергу, міністерство курортів і туризму АРК надасть допомогу знімальній групі з транспортом, а також у розміщенні.

Карл XII в Україні. Розповідь кароліна. Частина друга

Відбулася Полтавська битва, про яку багато написали люди, які заздрили Карлу ХІІ і хвалили росіян. Я можу впевнено заявити, що шведи виграли так само, як і росіяни. Росіяни зранку Полтавської битви втратили стільки ж людей, скільки ми втратили наприкінці битви. Якби росіяни виграли так славетно, як вони і їхні прихильники намагаються стверджувати, то вони мали б переслідувати шведську армію. Але армія тільки на другий день перейшла через Дніпро

«Мельниківці» - також патріоти!

Це була величезна трагедія українського визвольного руху, адже як бандерівці, так і мельниківці однаково гинули в боротьбі за незалежність, але при цьому ще й поборювали один одного

Рудольф Вайль: вакцина від Голокосту

Чистокровного етнічного німця Рудольфа Фредериковича Вайгля викликали до німецького губернатора Львова та передали пропозицію Гіммлера — переїхати до Німеччини, створити в Берліні власний інститут, очолити кафедру в університеті та отримати по війні Нобелівську премію. Йшов 1942 рік, німецькі війська стояли під Москвою, відмовлятися від такої блискучої пропозиції не було сенсу. До того ж Вайглю вже було 59, у такому віці не сперечаються з гіммлерами.

Перелом у Громадянській війні у США: Геттісберг й Віксберг

Кожне око бачило легіони ворога, могутню непереборну хвилю океану озброєних людей, яка неслася на нас! Полк за полком, бригада за бригадою виходять із лісу й поспішно займають своє місце в строю напоготові до штурму. Горда дивізія Пікетта і ще якісь частини стоять на їх правому фланзі. Багряні прапори лопотять, їхні вершники мчать галопом угору-вниз; стволи й багнети вісімнадцяти тисяч бійців виблискують на сонці — похилий ліс блискучої сталі.