Кожен десятий українець вважає себе радянською людиною

Кожен другий житель України вважає себе українцем або громадянином України, а кожен десятий - радянською людиною, громадянином колишнього СРСР.

Про це свідчать результати соцопитування компанії "Research & Branding Group", проведеного з 14 по 25 вересня.

Кожен другий житель України – незалежно від своєї національної приналежності – насамперед, вважає себе українцем, громадянином України (49%).

Кожен четвертий – ідентифікує себе, насамперед, зі своїм населеним пунктом (27%).

Кожен десятий вважає себе радянською людиною, громадянином колишнього СРСР (9%).

А кожен двадцятий житель України насамперед вважає себе жителем свого регіону, області (5%) або представником своєї національності (5%).

*Збір інформації проводився методом особистого інтерв'ю в 24-х областях України, АР Крим, містах Київ і Севастополь. Вибірка – 3114 осіб. Середня помилка вибірки становить +-2%.

Дивіться також інші матеріали за темою "Соціологія".

Городниця: від унікального скарбу до давньоруського городища

У Городниці на Житомирщині, де в кінці серпня знайшли унікальний тисячолітній скарб із 38 срібниками, археологи виявили невідоме досі давньоруське городище

Осмислений рух до голодовбивства. Як Сталін йшов до «великого переламу»

Останнім часом посилюються спроби влади РФ виправдати Сталіна щодо Великого голоду на досить своєрідному ґрунті – мовляв, оступився, наробив дурниць через недосвідченість.

Чи можна принизити Генія?

Наші предки жили у світі, відмінному від нашого. У світі, де Добро і Зло, Герой і Лиходій були чітко розділені і знаходились у постійному непримиренному антагонізмі. Релігійна свідомість вимагала устремління до святості, і навіть її антипод – комуністичний атеїзм у ХХ-му столітті змушений був на місце Святого письма встановити "Моральний кодекс будівника комунізму", який формально мало чим відрізнявся від загальноприйнятих моральних норм і так само вимагав від людини чітко визначеної громадянської позиції, моральної чистоти і принциповості.

ОУН і Тайвань проти комуністів та Пекіна

Наприкінці 1956 року з Великої Британії відбув корабель у Південно-Східну Азію, на борту якого перебували Юліан Заблоцький (керівник дипломатичної місії) та Володимир Косик (заступник керівника). До Тайбею, столиці острова, вони прибули 25 лютого 1957 року