КОЛЕСНІЧЕНКО РОЗСИЛАЄ "КРАДЕНІ" РОБОТИ ДЕПУТАТАМ ВР

Депутат Партії регіонів Вадим Колесніченко розіслав колегам книжки про "спільників неофашистів".

Про це на своїй ФБ-сторінці написав речник "Свободи" Олександр Аронець, повідомляє УП.

"Колесніченко надіслав усім депутатам свої чергові "творіння". Правда, цього разу книги не під його іменем, хоча сумніваюсь, що він отримав дозвіл на друк від авторів", - зазначив прес-секретар.

"Цього разу Вадік б'є по "пособніках неофашистов", як про ударівців кричали на "антифашистських" мітингах", - зазначив Аронець.

Дві з надісланих Колесніченком книг містять використані без дозволу роботи інших істориків, в тому числі і бездарно перекладені з Історичної Правди.

Іноземні історики - Джон Пол Химка, Пер Рудлінг, Гжегож Россолінський-Лібе і Тимоті Снайдер - обурювалися фактом "інтелектуальної крадіжки", здійсненої Колесніченком.

ОУН і Тайвань проти комуністів та Пекіна

Наприкінці 1956 року з Великої Британії відбув корабель у Південно-Східну Азію, на борту якого перебували Юліан Заблоцький (керівник дипломатичної місії) та Володимир Косик (заступник керівника). До Тайбею, столиці острова, вони прибули 25 лютого 1957 року

«Людина, що не має померти». Міф про Муссоліні

Зачарованість італійців своїм дуче тривала довго, але вщент розбилася через руйнівний результат воєнних операцій

«Расстрелян за националистическую деятельность…»: таємниця смерті Петра Франка

Петро Франко був розстріляний. Однозначно, що сталося це не швидше 6 липня 1941 р… Про конкретну дату страти поки що залишається лише здогадуватися…

Як Василя Стефаника було врятовано від страти

Я йому представився й сказав, що їдемо на розмову в "пруському" штабі, висловив я при тому надію, що все буде тепер добре, судячи по прихильних словах шефа штабу. Стефаник одначе приймав мої слова холодно, а вкінці запитався мене на ходу до авта:
— Коли Ви кажете, що Ви УСС, то скажіть мені, чи мене зараз розстріляють, чи ще будуть мучити?!..