Українська правда
Історична правда

Голодомор хочуть внести у шкільну програму одного зі штатів США

17.10.2013
Версія для друку

У Бостоні (штат Массачусетс, США) 31 жовтня пройдуть слухання щодо можливого внесення теми українського Голодомору 1932-1933 років до навчальної програми з історії вищих шкіл штату.

Комітет Голодомору закликає українців прийти на засідання в Капітолій [законодавчий орган] штату Массачусетс та підтримати прийняття рішення, повідомляє медіа-портал української діаспори Vidia.

"Якщо цей законопроект буде прийнято, Массачусетс стане другим штатом, у якому в американських школах розповідатимуть про Голодомор. З 2005 року такої домовленості досягнуто у Іллінойсі", — пишуть на сайті.

Додамо, американські школярі та студенти є постійними відвідувачами Українського національного музею в Чикаго, де в окремій виставковій залі міститься постійна і найбільша у США документальна виставка про Голодомор в Україні.

Як відомо, цього року відзначають 80-і роковини Голодомору-геноциду 1932—1933 років в Україні. Громадський комітет із вшанування пам’яті жертв Голодомору, створений у 2010 році, вже розпочав підготовку до проведення пам’ятних заходів 23 листопада.

Дивіться також: "Історія Голоду. Читачі УП розповідають, як вижили їхні родини"Теми: Голодомор, США, освітаАВТОРИЗАЦІЯ
Для авторизації використовуйте ті самі ім'я і пароль, що і для коментування публікацій на "Українській правді".


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter