Спецпроект

У Парижі випустили нову музейну карту

Об'єднання паризьких музеїв - Paris Musées - щоб відсвяткувати початок культурного сезону у французькій столиці, заснувало єдину музейну карту. Її власникам надається необмежений доступ в 12 міських музеїв.

Про це пише travel.ru.

Значення має і той факт, що пройти по ній можна без черги, щоправда, це стосується тільки тимчасових виставок.

За 40 євро можна придбати індивідуальну карту, за 60 євро - абонемент на двох. Також є "молодіжна карта", яку за 20 євро можуть купити всі, кому менше 26 років.

Акція триватиме протягом року. Придбати карту можна або в касах музеїв, або безпосередньо на сайті Paris Musées.

Серед виставок, які можна відвідати по карті, ретроспектива дизайнера Азеддіна Алай в Музеї моди (до 14 січня), виставка костюмів 1930- х років у музеї Карнавалі (до березня 2014), виставка фламандського живопису XVI - XVII століть у Малому палаці і багато інших.

Теми

Сходіть на кладовище. Уривок з книжки "А тепер і спитати немає в кого... Як дослідити історію свого роду?"

Книжка «А тепер і спитати немає в кого», що незабаром вийде у видавництві Лабораторія, — це практичний путівник у світ генеалогії, що допоможе крок за кроком зібрати і зберегти навіть найменші уламки родинної пам’яті. З чого розпочати дослідження свого роду, як шукати інформацію, аналізувати документи, працювати з архівами, фотографіями і ДНК-дослідженнями — українська етнологиня Анна Ніколаєва детально і водночас доступно пояснює, як дізнатись більше про власну родину і зрозуміти себе.

Полювання на «Ворона»

Історія про участь росіян у Другій світовій війні «на іншому боці» неабияк псує пропагандистські кліше кремля. Про сотні тисяч росіян із тавром зрадників, колаборантів, запроданців, які співпрацювали з нацистами, намагаються не говорити. Особливо москву дратує будь-яка згадка про найвідомішого зрадника – генерала Власова.

Політичний марафон: від кандидата до депутата

"Із задоволенням можу констатувати той факт, що на виборчу компанію я не витратив ані копійки, Сьогодні це звучить, мабуть, одіозно, але так дійсно було".

Інший першотравень. Маївка з шашликами як київська традиція

Як в Києві святкували перше травня за триста років до появи дня міжнародної солідарності трудівників