Українська правда
Історична правда

Міносвіти представило нові вимоги до публікації наукових робіт

22.07.2014
Версія для друку

Міністерство освіти і науки України з метою громадського обговорення оприлюднило проект наказу "Про опублікування результатів дисертацій на здобуття наукових ступенів доктора і кандидата наук".

Про це повідомляє сайт МОН.

Зокрема, документом передбачено затвердження нових вимог до опублікування результатів дисертацій на здобуття наукових ступенів доктора і кандидата наук, а також вимог до опублікованої монографії, що подається на здобуття наукового ступеня доктора і кандидата наук.

У Міністерстві освіти зазначають, що з урахуванням звернень наукової громадськості, проектом наказу передбачено зменшення кількості публікацій за темою докторської дисертації до 15 та зменшення кількості публікацій за темою кандидатської дисертації до трьох.

Також передбачається долучення до іноземних публікацій за темою докторської дисертації статей, опублікованих в матеріалах до наукових конференцій, конгресів, симпозіумів, семінарів, проведених в інших державах; зменшення кількості публікацій за темою кандидатської дисертації, яка подається на захист у вигляді опублікованої монографії, до трьох.

З текстом проекту наказу можна ознайомитися тут.

Зауваження та пропозиції можна надсилати на електронну адресу: dak@mon.gov.ua.Теми: освіта, наукаАВТОРИЗАЦІЯ
Для авторизації використовуйте ті самі ім'я і пароль, що і для коментування публікацій на "Українській правді".


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter