В Англії знайшли лист до Санти-Клауса 1961 року

У місті Ворксоп сажотруси знайшли в димоході лист до Санта-Клауса, який написали 60 років тому. Вони звернулися в соціальні мережі, щоб знайти автора листа — і їм це вдалось.

Про це повідомляє Бабель з посиланням на BBC.

 

Автор листа — 65-річний Роберт Вільям Кремптон. Чоловік розповів, що разом із батьком написав листа у 1961 році, коли йому було пʼять років. Тоді він сподівався отримати ковбойський костюм, рушниці та капелюх. Санта ж приніс йому пістолет, який був схожий на ковбойський шестизарядний пістолет, кобуру і значок шерифа.

Тепер чоловік на пенсії та живе у графстві Суррей. Він сподівається, що вдасться "воззʼєднатися" з листом, аби залишити донькам на памʼять. Лист зараз у нинішніх власників будинку, які сказали, що їхня сімʼя живе в ньому десятиліттями і не знає попередніх мешканців.

Офіцер-менеджер компанії сажотрусів Sweeps Chimney Services Шеріл Торн сказала, що, коли відкривала бізнес, завжди хотіла знайти у димоході різдвяного листа. Коли вони його опублікували у соцмережах, аби знайти автора, отримали "неймовірну кількість телефонних дзвінків та листів".

«Сувенір» для засновника Служби безпеки ОУН Миколи Лебедя

До постаті засновника, організатора і першого керівника Служби безпеки (СБ) ОУН Миколи Лебедя була прикута особлива увага органів КГБ. Навіть коли він опинився далеко за океаном, у США, до нього намагалися підіслати агентів, дізнатися про його погляди, вивідати плани, вчинити гучну провокацію і навіть мали намір за його допомогою реанімувати пошуки золота ОУН, закопаного у прикарпатських лісах.

Леся Гасиджак: «Пам’ятання минулого робить нас українцями»

Публічне інтерв’ю з Лесею Гасиджак, очільницею Музею Голодомору, у рамках виставки ГОЛОСИ Музею «Голоси Мирних» Фонду Ріната Ахметова.

Хто насправді була дружиною гетьмана Мазепи

На Афоні знайдено унікальний рукопис, а в ньому — її ім’я, і це не Ганна Фридрикевич.

Іванна Климпуш-Цинцадзе: «Нам слід якнайшвидше завершити процес формування української політичної нації»

Розмова з Іванною Климпуш-Цинцадзе – головою Комітету Верховної Ради з питань інтеграції України до Європейського Союзу, віцепрем'єркою з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України у 2016-2019 роках.