Президент Німеччини вшанував пам'ять жертв Корюківської трагедії
У середу під час візиту на Чернігівщину Федеральний президент ФРН Франк Вальтер Штайнмаєр відвідав Корюківку, де вшанував пам'ять жертв Корюківської трагедії 1943 року
6 жовтня 2021
Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.
![](/images/doc/1/2/1251b41-1633507370-494.jpg)
"Те, що сьогодні тут зібралося так багато людей, для мене це є свідченням того, що вшанування пам'яті жертв Корюківської трагедії 1943 року тут є важливим", - сказав Штайнмаєр після покладання квітів до пам'ятника, присвяченого тій трагічній події.
Опісля він оглянув відповідну експозицію місцевого історичного музею.