Національний музей історії України представлений на онлайн-платформі Google Arts & Culture

Google Arts & Culture - одна з найпопулярніших платформ у світі, що дає доступ до цифрових версій мистецьких творів з 80 країн світу.

Про це повідомили у Національному музеї історії України.

"На онлайн-платформі Google Arts & Culture вже можна побачити 370 експонатів (у форматі 2D і 3D), 7 віртуальних виставок та 2 кишенькові 3D галереї. Всі експонати можна роздивитися у високій роздільній якості. Сторінка музею поповнюватиметься новими експонатами", - йдеться у повідомленні.
Відвідати сторінку проєкту можна за посиланням
Національний музей історії України ілюструє історію України від найдавніших часів до наших днів. Це один із провідних музеїв України. У його колекції близько 800 000 предметів.
Google разом з Міністерством культури та інформаційної політики презентували онлайн-простір української культури на платформі Google Arts & Culture у листопаді 2022 року. Відтак будь-хто у світі зможе побачити на Google Arts & Culture колекції українських музеїв: Національного художнього музею України, Національного центру народної культури "Музей Івана Гончара", Музею театрального, музичного та кіномистецтва України та інших.
 
Теми

«Сувенір» для засновника Служби безпеки ОУН Миколи Лебедя

До постаті засновника, організатора і першого керівника Служби безпеки (СБ) ОУН Миколи Лебедя була прикута особлива увага органів КГБ. Навіть коли він опинився далеко за океаном, у США, до нього намагалися підіслати агентів, дізнатися про його погляди, вивідати плани, вчинити гучну провокацію і навіть мали намір за його допомогою реанімувати пошуки золота ОУН, закопаного у прикарпатських лісах.

Леся Гасиджак: «Пам’ятання минулого робить нас українцями»

Публічне інтерв’ю з Лесею Гасиджак, очільницею Музею Голодомору, у рамках виставки ГОЛОСИ Музею «Голоси Мирних» Фонду Ріната Ахметова.

Хто насправді була дружиною гетьмана Мазепи

На Афоні знайдено унікальний рукопис, а в ньому — її ім’я, і це не Ганна Фридрикевич.

Іванна Климпуш-Цинцадзе: «Нам слід якнайшвидше завершити процес формування української політичної нації»

Розмова з Іванною Климпуш-Цинцадзе – головою Комітету Верховної Ради з питань інтеграції України до Європейського Союзу, віцепрем'єркою з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України у 2016-2019 роках.