Спецпроект

Мадонну омолодили безкоштовно. ФОТО

У Музеї мадам Тюссо в Лас-Вегасі з'явилася воскова фігура Мадонни, створена на основі оригіналу восьмимісячної давності. Правда, зовні співачка різко помолодшала.

Про це пише Обозреватель.

Майстри музею, а над копією співачки працювали одразу два скульптори, фотограф і помічник, омолодили співачку, щонайменше, років на двадцять. На "обличчі" 54-річної співачки жодної зморшки.

На експозиції Мадонна зайняла почесне місце поруч зі своїми більш молодими колегами по цеху, серед яких Леді Гага, Гвен Стефані, Ферджі і Брітні Спірс.

Щоб створити фігуру з живою зірки потрібно було зняти 200 мірок, що зайняло близько трьох годин. Мадонна для скульптури надала свою концертну сукню, в якій виступила в Лас-Вегасі на Супер Кубку 2012 вісім місяців тому.

 

Мадонна з воску 

Теми

Операція «Вісла»: геноцид, воєнний злочин чи етнічна чистка

Чим була операція «Вісла»? Хто повинен відповідати за кривду, заподіяну українцям Закерзоння 1947 року? Чи варто Україні «симетрично» відповідати на політичні рішення чинної влади Польщі, проголошуючи геноцидом дії комуністичної польської влади проти мешканців українських етнічних територій, що відійшли до Республіки Польща після Другої світової війни? Спробуймо дати кваліфікацію подіям операції «Вісла», виходячи не з емоцій та політичної кон’юнктури, а з позиції норм міжнародного права.

"Я аж ніяк не українофіл". Фрагмент із книжки "Розділена династія" Фабіана Бауманна

Несподіваний погляд на націоналізм: не як історичну неминучість, а як усвідомлений політичний вибір, — пропонує у книжці "Розділена династія" швейцарський історик Фабіан Бауманн. Він досліджує долю київської родини Шульгиних, яка менш ніж за пів століття розділилася на дві протилежні національні гілки: російську та українську. Революція 1917 року остаточно розмежувала Шульгиних: один із них загинув у бою під Крутами, захищаючи Українську Народну Республіку, а другий — воював проти неї.

Найбільша мрія у житті

– Володю, а яка у Вас найбільша мрія в житті? – Жанно, – кажу, – я хочу, щоб Україна була незалежною! Вона подивилася на мене, як на психічнохворого. Звісно, вона знала, що в університеті десь є якісь «божевільні націоналісти», але на філфаці, а не на мехматі.

Антон Лягуша: «Зараз в Україні формується демократична пам’ять»

Інтерв’ю з Антоном Лягушею, кандидатом історичних наук, деканом факультету магістерських соціальних та гуманітарних студій Київської школи економіки (KSE) для Музею «Голоси Мирних» Фонду Ріната Ахметова.