Спецпроект

У музеї Труша дітям розкажуть про живопис

Музейна студія в музеї Івана Труша розпочинає новий мистецький інтерактивний проект для дітей "Подорож картиною".

Про це повідомляє Zaxid.net.

З 11 по 15 серпня 2014 року, в музеї діти відкриватимуть для себе таємниці творчості видатного українського художника Івана Труша.

Кожен день буде присвячений окремому полотну в експозиції музею. Учасники зможуть здійснити віртуальну мандрівку картиною, зануритись у чарівний світ пейзажу, зазирнути в його найпотаємніші куточки та віднайти найбільш несподівані деталі сюжету.

Впродовж проекту діти вчитимуться аналізувати живописне полотно, зможуть виконати творчі пошукові завдання,.

Всі свої враження та знання, отримані під час кожного заняття, маленькі дослідники занотовуватимуть до власного "Музейного путівничка".

Також дітям вже традиційно будуть запропоновані майстер-класи, під час яких вони власноруч виготовлятимуть цікаві композиції в різноманітних техніках.

Інше за темою "Живопис"

Останні дні і смерть Міхновського

Вранці 4 травня 1924 року 4-річний син Володимира Шемета – Ждан – вийшов у садок свого дому. Там дитина першою побачила, на старій яблуні, повішаним майже двометрове тіло гостя свого батька – Миколу Міхновського. Згодом Ждан розповість Роману Ковалю, що батько знайшов у кишені покійного записку: "Волію вмерти власною смертю!"

Останнє інтерв'ю мисткині Людмили Симикіної

Через мою майстерню пройшли всі дисиденти. Всім шилась свита. Я знала всі біографії. Я їх втішала, жаліла. Я знімала ту напругу психічного тиску, одягали новий одяг, знімали той, що вони мали, і вони відважно носили це. Я мріяла про іншу державу, про інший устрій. А одяг шився для цієї мрії. Ось сутність моя була в 1960-ті роки.

На могилі Алли Горської

2 грудня 1970 року на Київщині виявили тіло жорстоко вбитої Алли Горської. Поховали художницю у Києві на Берковецькому кладовищі. Її похорон перетворився в акт громадянського спротиву. Публікуємо текст Євгена Сверстюка, який він написав після смерті Алли Горської. Сверстюк виголосив його на похороні, згодом прощальне слово надрукували у пресі та поширили на Заході.

Про Невідомого Солдата

Є вислів "війна закінчиться тоді, коли буде похований останній солдат". Він далекий від реальності. Насправді жодна війна не закінчена. Тому могила невідомому солдату - це важливий символ, адже це пам'ятник усім - і тим, хто поки що невідомий, і тим, кого ми ніколи не знатимемо по імені.