Відкрилося замовлення на настільну гру "Галичина 1918—1919"

Настільну стратегічну гру "Галичина 1918—1919", яку створили до 100-річчя утворення ЗУНР, тепер можна замовити.

Тираж гри обмежений 250 коробками, повідомляєтсья на сторінці гри у "Фейсбуці". 

 

Гру можна отримати в такі способи:

1. Передзамовлення:

- заповнити гугл-форму https://goo.gl/forms/XTFdpqz2MBcXDOFx2
- переказати суму (499 грн) на картку "ПриватБанку" 5168 7427 0227 0871 (розробник Андрій Мочурад)
- очікуєте черги, коли Вам її надішлють "Новою Поштою".

Найближче відправлення можливе 11-12 грудня. 

Ігрове поле

2. В магазин лише у Львові, після 17 грудня. 

Акційна вартість з 17 до 19 грудня включно – 600 грн., від 20 грудня – 700-750 грн. 

 

3. Бронювання – отримання накладною на "Новій Пошті" після 19 грудня.
Вартість буде від 700 грн.

Для отримання:
- заповнити гугл-форму https://goo.gl/forms/XTFdpqz2MBcXDOFx2
- переказати суму 100 грн. на картку "ПриватБанку" 5168 7427 0227 0871 (розробник Андрій Мочурад)
- в полі "Прізвище та ім'я одержувача" додаєте "бронювання"
- очікуєте черги, коли Вам її надішлють Новою Поштою.
- оплачуєте решту суми при одержанні.

У такому разі, найближче відправлення можливе 19 грудня.

 Зворотний бік коробки від гри

Гру "Галичина 1918—1919" розробила компанія EduGames. Як стверджують автори гри, ще близько 260 примірників буде розповсюджено безкоштовно по бібліотеках та інших закладах у Львові, оскільки проект підтримала Львівська міська рада.

Ще 100 примірників завдяки фінансовій підтримці Міністерства молоді та спорту, безкоштовно розповсюджуються між учасниками турнірів,молодіжними центрами, іншими установами Національно-патріотичного виховання. Такі примірники, що надруковані за фінансової підтримки Міністерства чи органів державної влади, міститимуть відповідне маркування "не для продажу".

Автори гри готові надавати додаткові комплекти гри для шкіл, освітніх та молодіжних закладів по собівартості та проводити навчання та турніри для молоді. Контактувати можна через сторінку проекту у "Фейсбуці".

Останні дні і смерть Міхновського

Вранці 4 травня 1924 року 4-річний син Володимира Шемета – Ждан – вийшов у садок свого дому. Там дитина першою побачила, на старій яблуні, повішаним майже двометрове тіло гостя свого батька – Миколу Міхновського. Згодом Ждан розповість Роману Ковалю, що батько знайшов у кишені покійного записку: "Волію вмерти власною смертю!"

Останнє інтерв'ю мисткині Людмили Симикіної

Через мою майстерню пройшли всі дисиденти. Всім шилась свита. Я знала всі біографії. Я їх втішала, жаліла. Я знімала ту напругу психічного тиску, одягали новий одяг, знімали той, що вони мали, і вони відважно носили це. Я мріяла про іншу державу, про інший устрій. А одяг шився для цієї мрії. Ось сутність моя була в 1960-ті роки.

На могилі Алли Горської

2 грудня 1970 року на Київщині виявили тіло жорстоко вбитої Алли Горської. Поховали художницю у Києві на Берковецькому кладовищі. Її похорон перетворився в акт громадянського спротиву. Публікуємо текст Євгена Сверстюка, який він написав після смерті Алли Горської. Сверстюк виголосив його на похороні, згодом прощальне слово надрукували у пресі та поширили на Заході.

Про Невідомого Солдата

Є вислів "війна закінчиться тоді, коли буде похований останній солдат". Він далекий від реальності. Насправді жодна війна не закінчена. Тому могила невідомому солдату - це важливий символ, адже це пам'ятник усім - і тим, хто поки що невідомий, і тим, кого ми ніколи не знатимемо по імені.