АЗАРОВ ХОЧЕ ВІДНОВИТИ В УКРАЇНІ РАДЯНСЬКІ ЦІННОСТІ

Прем'єр-міністр Микола Азаров наголошує на необхідності відновлення моральних цінностей, втрачених після розпаду Союзу Радянських Соціалістичних Республік.

Про це він сказав під час виступу на форумі творчої та наукової інтелігенції країн-учасниць СНД, повідомляють "Українські Новини".

"Я особливо радий, що тут, в Києві, ми всі разом зібралися і можемо говорити зрозумілою для нас мовою, нашою спільною мовою, і, спираючись на нашу загальну культуру, подумати про те, як зробити так, щоб ті цінності, які ми втратили, були не просто відновлені, а ще й розвивалися", - сказав він.

Комуністичний рай для обраних. Прейскурант магазину "Бєрьозка" (ФОТО)

Азаров також висловив співчуття, що Україна поки ще не досягла того рівня економіки, який був у неї в 1990 році, але при цьому він упевнений, що економіку буде відновлено, ​​і зробити це простіше, ніж відновити моральні цінності, які було загублено після розпаду СРСР.

Нагадаємо, що в серпні 2011 року уряд Азарова дав премію книжці, в якій описується походження російської державності від угро-фінських племен.

Битва за Шостку 1918 року

Шість діб, з 2 по 8 квітня 1918 р., шосткинці билися з більшовицькою Особливою армією Ремньова. Билися з тими самими петроградськими загонами матросів, що 29 січня 1918 р. вбивали київських студентів під Крутами. Шосткинські робітники ціною своїх життів зберегли пороховий завод для Української держави.

Антон Дробович: Гри в одні ворота не буде

Розмова з Антоном Дробовичем, головою Українського інституту національної пам’яті (УІНП) про польсько-українські відносини, спільні плани та проекти, виклики на новій посаді, а також про те, кого він вважає героями України. Інститут Антон Дробович очолив у грудні 2019 року, після того, як виграв конкурс, попереднім керівником був Володимир В’ятрович.

Луцьк в окупації: побороти епідемії й вижити!

Луцьк – одне з перших українських міст, яке було окуповане вермахтом вже надвечір 25 червня 1941 року. Нова окупація приносить не тільки усі «принади» нацистського режиму, але й епідемії

Як і чому вікінги опинилися у Західній Україні

Як тут опинилися скандинави? Вони були важливою частиною державного апарату Русі, особливо в період правління князя Володимира. З літопису відомо, що Володимир був змушений тікати у Швецію після невдачі у міжусобній війні. Звідти він повернувся із армією варягів, які допомогли відвоювати спадщину.