Американка отримала лист, відправлений на Аляску в 1978 році (ФОТО)

Лист, відправлений у жовтні 1978 року з Атланти на Аляску, прийшов на вказану адресу в Анкоридж тільки цього місяця.

Про це повідомляє американський телеканал KTUU.

За словами співробітників місцевої пошти, вони не знають, де знаходився лист усі ці 33 роки і чому він загубилося по дорозі. Працівники поштового відділення стверджують, що зараз уже неможливо відновити шлях, здійснений конвертом.

Лист, датований 1978 роком, адресовано подружжю Джеймсу і Бетті Вілсонам. Авторами листа є родичі Джеймса Вілсона, який помер улітку 2011 року, так і не дочекавшись листа від рідних.

 Конверт того самого листа

Вдова Джеймса, Бетті, зараз мешкає в Арканзасі, і дізналася про доставку листа від своєї подруги Норми Макдоналд, яка оселилася в будинку Вілсонів в Анкориджі.

Норма повідомила Бетті про отриманий лист по телефону, і та дозволила їй відкрити конверт. Усередині були фото і генеалогічне древо родини з боку Вілсона.

Найближчим часом до Бетті Вілсон поїде її донька, яка живе на Алясці. Вона планує передати матері 33-річний лист.

Нагадаємо, у лютому 2011 року мешканка Каліфорнії отримала лист, відправлений їй у 1944 році.

Європейська орієнтація Симона Петлюри

Долаючи навалу збройних сил Російської Федерації, українське суспільство одночасно розгорнуло масштабну роботу по знищенню «русского мира» в найменуваннях міст, площ, вулиць. Та не слід забувати, що Росія не тільки нав’язувала нам свої цінності, у тому числі в топоніміці, але й деформувала національну пам’ять українського народу. Особливо багато грязюки наліплено на постать публіциста, державотворця, воєначальника, мислителя Симона Петлюри

Сюргюн. Мама думала, що нас везуть на розстріл

Уявіть себе на їх місці. У ваш дім на світанку вриваються озброєні люди, солдати. Дають 15 хвилин на збори. Відвозять на найближчу станцію. І додому ви зможете повернутися лише через 50 років.

Український вояк, який врятував десятки євреїв

Круглий сирота з Лемківщини. У 17 років, неповнолітнім, пішов воювати за Україну в складі Українських Січових Стрільців. Здобув дві вищі освіти в Празі. Став успішним бізнесменом в міжвоєнній Галичині. Для врятування євреїв створив окремий бізнес і рятував їх у промисловому масштабі. За що був, врешті решт, покараний нацистами. З Німеччини до США, його – вже немічного – витягнули вдячні євреї. Звати його Олекса Кривов'яза. Латинкою прізвище писав, як Krywowiaza

Авіація працює по «своїм», або Мулінська катастрофа 1945 року

У свідомості багатьох російських дослідників, радянсько-японська кампанія постає майже ідеальною. Мемуари, література, вікіпедія та військова хроніка повністю підтверджує це, даючи однобоку модель сприйняття минулих подій. Успіхи відомі – 700 кілометровий бліцкриг 6 танкової армії через Хінган, захоплення в полон 600 тис. угруповання Квантунської армії, мінімальні втрати, та прорив сучасної прикордонної фортифікаційної системи оборони японських військ. Але навіть і тут, можна знайти «підводне каміння», у вигляді фактів, що свідомо приховувалися роками. До таких подій відносяться і інцидент 16 серпня 1945 року, коли радянські впс розбомбили власні війська які дислокувалися біля міста Мулін