Американка отримала лист, відправлений на Аляску в 1978 році (ФОТО)

Лист, відправлений у жовтні 1978 року з Атланти на Аляску, прийшов на вказану адресу в Анкоридж тільки цього місяця.

Про це повідомляє американський телеканал KTUU.

За словами співробітників місцевої пошти, вони не знають, де знаходився лист усі ці 33 роки і чому він загубилося по дорозі. Працівники поштового відділення стверджують, що зараз уже неможливо відновити шлях, здійснений конвертом.

Лист, датований 1978 роком, адресовано подружжю Джеймсу і Бетті Вілсонам. Авторами листа є родичі Джеймса Вілсона, який помер улітку 2011 року, так і не дочекавшись листа від рідних.

 Конверт того самого листа

Вдова Джеймса, Бетті, зараз мешкає в Арканзасі, і дізналася про доставку листа від своєї подруги Норми Макдоналд, яка оселилася в будинку Вілсонів в Анкориджі.

Норма повідомила Бетті про отриманий лист по телефону, і та дозволила їй відкрити конверт. Усередині були фото і генеалогічне древо родини з боку Вілсона.

Найближчим часом до Бетті Вілсон поїде її донька, яка живе на Алясці. Вона планує передати матері 33-річний лист.

Нагадаємо, у лютому 2011 року мешканка Каліфорнії отримала лист, відправлений їй у 1944 році.

ГУЛАГівська «одіссея» Патріарха Володимира

18 липня 1995 року спецпризначенці підрозділу «Беркут» битимуть кийками священників та мирян під стінами Софії Київської. Такою буде реакції української влади на бажання поховати у стінах храму українського православного Патріарха Володимира – Василя Романюка. В’ячеслав Чорновіл тоді викрикуватиме, що це “кінець незалежної України…”. «Беркут» і далі робитиме свою справу. Патріарха так і не поховають у храмі, а лише перед його стінами. Ці події ввійдуть в історію, як «чорний вівторок». Та передуватиме їм не менш напружене та сповнене боротьби життя. Історія «одіссеї» Патріарха Володимира концтаборами та тюрмами ГУЛАГу.

Спільний біль. Спільна історія. Дискусія до Дня пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу

Щороку 18 травня в Україні відзначається День пам'яті жертв геноциду кримськотатарського народу – згадуються події 1944 року, коли радянський тоталітарний режим насильницьки виселив людей із їхніх рідних земель. Цей день офіційно започаткований тільки 2015 року, а історія та традиції кримських татар досі залишаються загадкою для багатьох українців.

Переможний бій Чорних Запорожців під командою латвійця Карліса Броже

"Гаряче було москалям не так від травневого сонця, як від вогню Чорних пластунів та від влучної стрілянини гарматчиків". 30 травня 1920 року відбувся переможний бій "Чорних запорожців" над більшовиками біля села Вербка поблизу Вінниці

Година папуги. Ґудзики з Харкова

Станіслав Мікке вчепився у київського прокурора Андрія Амонса: "Хто це зробив?!" Більшість могил мала дивну рису — сліди від величезних бурів: земля була перемішана із перемеленими людськими кістками, зітлілим одягом та металевими ґудзиками. Подекуди траплялися великі грудки якогось білого хімікату.