ШКОЛЯРІВ ПРОПОНУЮТЬ ВИХОВУВАТИ НА РОСІЙСЬКІЙ ІСТОРІЇ

Начальник управління освіти Луцької міської ради Олег Гребенюк пропонує виховувати школярів на російській історії.

Про це на своїй сторінці у Фейсбуку повідомляє депутат Волинської обласної ради Ігор Гузь.

Лист Гребенюка адресований директорам загальноосвітніх навчальних закладів міста Луцька.

В листі директорам рекомендується донести до учнів інформацію та прийняти участь в олімпіаді, що присвячена 200-річчю франко-російської війни 1812 року:

"З метою поширення пізнавального інтересу до героїчного минулого, поширення і поглиблення знань про єдиний культурний, науковий та історичний українсько-російський простір, формування патріотичної та громадянської свідомості школярів та студентів... Інститут іноваційних технологій і змісту освіти рекомендує підтримати проведення історичної олімпіади..."

Інститут іноваційних технологій і змісту освіти - науково-методична установа Міністерства освіти України

Андрій Андрушків: "Дереву пам'яті потрібен гумус з історій"

Публічне інтерв'ю із магістром богослов'я, військовослужбовцем ЗСУ Андрієм Андрушківим у рамках виставки ГОЛОСИ Музею "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова.

Котлета по-київськи. За лаштунками найганебнішої промови президента Буша

Сьогодні багато хто справедливо обурюється ідіотським меню на честь початку російського головування в Радбезі ООН. Саме це головування означає остаточний колапс світової безпекової архітектури. Раду Безпеки ООН очолює агресор. Тому котлета по-київськи у тому меню асоціюється із промовою, яку виголосив президент США Джордж Буш 1 серпня 1991 року у Верховній Раді України.

Вибір в умовах безнадії: Йосиф Зісельс у розмові із Мирославою Барчук

Подія за участі дисидента та громадського діяча Йосифа Зісельса і журналістки, телеведучої Мирослави Барчук відбулась 23 травня у просторі Українського ПЕН. Публікуємо текстову версію розмови на тему "Вибір в умовах безнадії", яку записала Таня Миронишена.

Степан Ленкавський: «Здобудеш Українську Державу, або згинеш у боротьбі за Неї»

6 липня виповнюється 120 років від дня народження Степана Ленкавського, одного із засновників та ідеологів Організації українських націоналістів, автора "Декалогу ОУН", в якому він виклав основні морально-етичні засади учасника національно-визвольних змагань. Саме принципова і непримиренна позиція до ворогів української державності послужила підставою для заведення на нього органами нкгб оперативної справи і планування заходів щодо його ліквідації.