Слов'янськими терористами керує історичний реконструктор. ФОТО

Керівник банди, яка діє у Слов'янську, громадянин РФ Іґорь Ґіркін під псевдонімом "Стрєлок" виявився палким прихильником військово-історичного руху.

Відповідні фотографії розмістив у своєму ЖЖ користувач bmpd.

За його словами, відставний офіцер ФСБ Ґіркін давно захоплювався військово-історичною реконструкцією і засвітився в багатьох фестивалях.

Ось росіянин у імперському однострої:

Легіонер Римської імперії

Користувач пише, що Ґіркін найчастіше брав участь у реконструкціях Добровольчої Армії, яка пізніше перетворилася у Зброїні сили Півдня Росії (білогвардійські формування 1917-20 рр., вони ж за іменем свого командира - "денікінці").

 Форма, схоже, білогвардійська або РІА, погони - унтер-офіцерські

З кулеметом проти червоноармійців:

 

В денікінській зимовій формі:

 

Кулеметник Робітничо-селянської червоної армії:

 У лівого реконструктора - петлиці замість погон, тобто йдеться про Червону армію до 1943 року. Ґіркін нібито сержант, реконструює 75-ту морську стрілецьку бригаду

Викрадач місії ОБСЄ в однострої часів Наполеонівських війн:

Форма унтер-офіцера Московського драгунського полку, знято найімовірніше на реконструкції Бородинської битви

Характерна денікінська нашивка на рукаві:

 

І подібна нашивка на "командуючому силами самооборони Донецької народної республіки":

 

Про кримінальну складову реконструктора Ґіркіна читайте на Українській Правді.

Дивіться також інші матеріали за темою "Реконструкція"

Список розстріляних українців у Сандармоху

5 серпня 1937 року вступила в дію постанова Політбюро ЦК ВКП(б) «Про антирадянські елементи». Розпочалася наймасовіша за всю радянську епоху «чистка» суспільства від реальних та потенційних опонентів владі, від елементів, які «не годилися для будівництва комунізму». Теоретичне обґрунтування цих заходів здійснив новий нарком НКВД Ніколай Єжов, а вдосконалив особисто Сталін.

Київ у більшовицькому вирі

Минуло 104 роки звідтоді, коли армія Української Народної Республіки дала бій у протистоянні з нестримною силою більшовиків, що наступала на українські землі з одним-єдиним гаслом: "Дайош Кієв! Смєрть Центральной Радє і єйо защітнікам", а командуючий російськими військами Михайло Муравйов, що пізніше влаштує терор в українській столиці напише: "Ету власть ми нєсьом на остріях своіх штиков"

Жах на селі

Перед вами — уривок зі спогадів Віктора Кравченка, українця, талановитого інженера, якому вдалося залишитися живим після розгортання репресій у СРСР за часів Сталіна. Він був членом комуністичної партії, який вірив, що СРСР може стати країною щасливого майбутнього, однак вчасно зрозумів, що таке тоталітарний режим, повсюдна брехня та системне винищення тих, хто чинив спротив злочинній системі. Віктору Кравченку вдалося втекти і за кілька років написати книжку
яка сколихнула весь західний світ.

Винуватці Абхазької війни

Ця війна забрала життя близько 4000 людей з абхазької сторони та близько 12-15 тисяч з грузинської. Понад 300 тисяч мешканців Абхазії, переважно грузини, стали біженцями. В їх будинках зараз живуть абхази. Вони продають ці будинки громадянам Росії як свою власність. І це, здебільшого, вина трьох людей