До музеїв Генуї можна вигідно потрапити з квитком на поїзд

Муніципалітет Генуї і Trenitalia підписали угоду, за якою відвідати музеї міста зі знижкою можна за наявності квитка на поїзд.

Таким чином влада хоче підтримати інтерес туристів до міста, пише 34travel з посиланням на visitgenoa.it.

 

"Знижку пропонують за квитки на регіональні та міжрегіональні поїзди Trenitalia. Особливо вигідно це для тих, хто подорожує всередині міста. Наприклад, квиток з головного вокзалу до паркової зони Nervi коштує 1,30 євро, а знижки на квитки в музеї сягають 2 євро", – йдеться в повідомленні.

Тепер потрапити до Музейного комплексу Страда Нуово можна за 7 євро замість 9 євро, до Фортеці капітана Альбертіс – за 4,5 євро замість 6 євро.

В акції також беруть участь Музей мистецтв Сходу, Міський музей природної історії, Музей Рісорджіменто (будинок, де народився італійський політик Джузеппе Мадзіні), Археологічний музей Лігурії, Військово-морський музей, Будинок Колумба, Музей Ракколта Фругоне (один з музеїв в парку Nervi з колекцією творів сучасного мистецтва).

Квитки в них продаватимуть за 3 євро замість 5 євро.

«Диво на Віслі»: український вимір

Події серпня – вересня 1920 р. мали вирішальне значення в польсько-радянській війні. Перемога у Варшавській битві засвідчила здатність поляків відстояти своє право на незалежність. Втім без допомоги українських військ подолати Червону армію було би важче.

Чи там шукають витоки терору?

Останнім часом в нашому суспільстві йде обговорення витоків звірячої поведінки російських окупаційних військ в Україні в триваючій російсько-українській війні. Дехто з істориків та публіцистів вбачає ці витоки в більшовицьких та ширше комуністичних традиціях. Дійсно злочинів та репресій часів більшовицької диктатури можна навести чимало. Але чи були противники більшовизму в цьому плані краще?

Київ у більшовицькому вирі

Минуло 104 роки звідтоді, коли армія Української Народної Республіки дала бій у протистоянні з нестримною силою більшовиків, що наступала на українські землі з одним-єдиним гаслом: "Дайош Кієв! Смєрть Центральной Радє і єйо защітнікам", а командуючий російськими військами Михайло Муравйов, що пізніше влаштує терор в українській столиці напише: "Ету власть ми нєсьом на остріях своіх штиков"

Жах на селі

Перед вами — уривок зі спогадів Віктора Кравченка, українця, талановитого інженера, якому вдалося залишитися живим після розгортання репресій у СРСР за часів Сталіна. Він був членом комуністичної партії, який вірив, що СРСР може стати країною щасливого майбутнього, однак вчасно зрозумів, що таке тоталітарний режим, повсюдна брехня та системне винищення тих, хто чинив спротив злочинній системі. Віктору Кравченку вдалося втекти і за кілька років написати книжку
яка сколихнула весь західний світ.