ДБР склало протокол через пошкодження ліхтаря зі слідами розстрілів Євромайдану

Державне бюро розслідувань порушило провадження проти Служби безпеки України через пошкодження ліхтаря на алеї Героїв Небесної сотні.

Про це повідомляє пресслужба Національного музею Революції гідності.

 

Там розповіли, що працівники СБУ 14 квітня затримували чоловіка, який, видаючи себе за працівника Кабміну, за гроші пропонував працевлаштування в органах державної влади.

Під час спецоперації почалися гонитва та стрілянина, внаслідок чого підозрюваний не впорався з керуванням, зніс бетонні клумби і врізався в ліхтарний стовп.

Пошкоджений стовп, зазначили у музеї, має сліди від куль з часів розстрілу учасників Євромайдану в лютому 2014 року.


Читайте також:

Спецоперація СБУ на алеї Героїв Небесної Сотні. Пошкоджено пам'ятку революції Гідності

Танковий етюд в рожевих тонах

Події останніх місяців призвели до того, що поєднання слів "Прага" та "пам'ятник" у новинній стрічці наразі більше апелює не стільки до споруд часів Карла IV чи величних барокових пам'яток, скільки до монументів, присвячених подіям останньої світової війни

Операція Anthropoid

На світанку 18 червня 1942 року в центрі Праги почався незвичний рух. Неподалік Карлової площі, навколо церкви святого Карла Боромейського по вулиці Рессловій збиралися загони CC та гестапо. Понад сім сотень німців під командуванням 17 офіцерів взяли церкву в подвійне кільце. Під першими сонячними променями о пів на п’яту ранку мав розпочатися бій з наперед відомим переможцем

Роман Кирчів: «Як намагалися мене заарканити»

Склалося так, що з юних років я опинився у полі зору чи не найзловіснішого витвору більшовицької тоталітарної системи, її органів безпеки. Вони намагалися зробити мене своїм прислужником і за непокору переслідували та всіляко шкодили і пакостили мені.

«Вироки виконувати негайно!...»

22 травня минула 73 річниця оголошення Військовим судом оперативної групи (ВСОГ) «Вісла» перших смертних вироків