У Росії заборонять публічно ототожнювати ролі СРСР та Німеччини у Другій світовій

Президент Росії Володимир Путін доручив Державній думі РФ підготувати законопроєкт, який забороняє публічно ототожнювати ролі СРСР та Німеччини у Другій світовій війні.

Про це повідомляється на сайті Кремля.

Спільний парад РСЧА та Вермахту у Бресті, 1939 р.
Спільний парад РСЧА та Вермахту у Бресті, 1939 р.

Відповідний законопроєкт має бути підготовлений до 1 липня. Документ буде вносити поправки в закон "Про увічнення Перемоги радянського народу у Великій Вітчизняній війні 1941—1945 років", а в його підготовці братиме участь Російський організаційний комітет "Победа".


Нагадуємо, що у червні 2019 року вперше були опубліковані сканкопії Договору про ненапад, він же "пакт Молотова — Ріббентропа", між нацистською Німеччиною і СРСР, який був підписаний 23 серпня 1939 року. Документ містить пункт про захоплення країн Балтії та Польщі.

Леся Гасиджак: «Пам’ятання минулого робить нас українцями»

Публічне інтерв’ю з Лесею Гасиджак, очільницею Музею Голодомору, у рамках виставки ГОЛОСИ Музею «Голоси Мирних» Фонду Ріната Ахметова.

Хто насправді була дружиною гетьмана Мазепи

На Афоні знайдено унікальний рукопис, а в ньому — її ім’я, і це не Ганна Фридрикевич.

Іванна Климпуш-Цинцадзе: «Нам слід якнайшвидше завершити процес формування української політичної нації»

Розмова з Іванною Климпуш-Цинцадзе – головою Комітету Верховної Ради з питань інтеграції України до Європейського Союзу, віцепрем'єркою з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України у 2016-2019 роках.

Андрій Андрушків: "Дереву пам'яті потрібен гумус з історій"

Публічне інтерв'ю із магістром богослов'я, військовослужбовцем ЗСУ Андрієм Андрушківим у рамках виставки ГОЛОСИ Музею "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова.