Вийшов трейлер шпигунського трилера Кур'єр. ВІДЕО

У Мережі опублікували довгоочікуваний трейлер шпигунського трилера Кур'єр, заснованого на реальних подіях.

Про це повідомляє НВ.

 
Фото: @Lionsgate

Прем'єра фільму режисера Домініка Кука відбулася у 2020 році на кінофестивалі Санденс під назвою Залізна кора. Фільм заснований на реальних подіях і розповідає про британського бізнесмена Гревілла Вінна, якого британська розвідка МІ-6 і американська ЦРУ завербували в якості агента.

Йому було поставлено завдання співпраці з радянським офіцером Олегом Пеньковським (ім'я агента Залізна кора) вивезти з СРСР військові секрети, в тому числі розвіддані, необхідні для залагодження кубинської кризи.

Роль Гревілла Вінна у фільмі виконує Бенедикт Камбербетч (Шерлок, Гра в імітацію, 1917, Доктор Стрендж). На роль радянського офіцера запросили грузинського актора Мераба Нінідзе (Шпигунський міст).

Агента вербувальника з ЦРУ у фільмі виконала Рейчел Броснахен (Дивовижна місіс Мейзел), Джессі Баклі (Чорнобиль) зіграла роль дружини Гревілла Вінна.

Прем'єра фільму запланована на 19 березня 2021 року.

Маргарита Довгань: «Цивілізація давно б уже щезла, якби не було освічених, сильних і чесних людей»

Справжня дружба – це великий дарунок долі, вища благодать, що дається людям. Така дружба виявляє невидимий, але глибинний сутнісний зв'язок. Свого часу саме така дружба об’єднала дві сім’ї Довганів і Стусів. Ця дружба була особливо цінною в часи тоталітарного режиму, коли постійно потрібно було відстоювати право на свободу бути собою.

Сюргюн. Мама думала, що нас везуть на розстріл

Уявіть себе на їх місці. У ваш дім на світанку вриваються озброєні люди, солдати. Дають 15 хвилин на збори. Відвозять на найближчу станцію. І додому ви зможете повернутися лише через 50 років.

На Хмельниччині будують меморіал на братській могилі вояків Армії УНР

У селі Великі Зозулинці Красилівського району Хмельницької області будують меморіал на братській могилі 26-ти вояків Армії УНР. Як і чому 6-та Запасова бригада Армії УНР понесла страшні втрати в боях за село, йдеться у запропонованій статті.

"Сарана з Росії" і розстріли. Як оббирали київських "олігархів"

Як і сьогодні, пересічні люди 100 років тому вірили у ледь не чарівну силу керівних посад в країні. Промовистим прикладом, який яскраво характеризує віру у силу ухвалених постанов, стала ситуація з бензином. Коли навесні 1919-го виникла катастрофічна його нестача, то Раднарком УСРР спробував радикально і назавжди вирішити проблему палива для транспорту: "Раднаргоспу України запропонувати знайти горючий матеріал, який може замінити бензин, бензол і т. ін."