Україномовні аудіогіди вже працюють у музеях 25 країн

Проєкт з упровадження україномовних аудіогідів уже реалізовано у 35 музеях 25 країн.

Про це повідомила дружина Президента Олена Зеленська під час конференції керівників закордонних дипломатичних установ України "Дипломатія 30. Стратегія сильної держави" у селі Гута, передає кореспондент Укрінформу.

 
Версаль

"Розвиток мережі україномовних аудіогідів у провідних історичних та культурних установах світу. За час існування проєкту вже створено 35 аудіогідів у 25 країнах світу", – зазначила перша леді.

За її словами, екскурсію українською вже можна слухати в римському Колізеї, французькому Версалі, віденській Альбертіні, а також у музеях США, Швеції, Кенії, Казахстану, Великої Британії, Німеччини та інших країн.

«Сувенір» для засновника Служби безпеки ОУН Миколи Лебедя

До постаті засновника, організатора і першого керівника Служби безпеки (СБ) ОУН Миколи Лебедя була прикута особлива увага органів КГБ. Навіть коли він опинився далеко за океаном, у США, до нього намагалися підіслати агентів, дізнатися про його погляди, вивідати плани, вчинити гучну провокацію і навіть мали намір за його допомогою реанімувати пошуки золота ОУН, закопаного у прикарпатських лісах.

Леся Гасиджак: «Пам’ятання минулого робить нас українцями»

Публічне інтерв’ю з Лесею Гасиджак, очільницею Музею Голодомору, у рамках виставки ГОЛОСИ Музею «Голоси Мирних» Фонду Ріната Ахметова.

Хто насправді була дружиною гетьмана Мазепи

На Афоні знайдено унікальний рукопис, а в ньому — її ім’я, і це не Ганна Фридрикевич.

Іванна Климпуш-Цинцадзе: «Нам слід якнайшвидше завершити процес формування української політичної нації»

Розмова з Іванною Климпуш-Цинцадзе – головою Комітету Верховної Ради з питань інтеграції України до Європейського Союзу, віцепрем'єркою з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України у 2016-2019 роках.