У Луцьку історики проводять лекції на підтримку ЗСУ

Луцькі музейники та історики своїми лекціями збирають кошти для українських захисників

Музей історії Луцького братства здійснює благодійний лекційний проєкт на історичну тематику. Науковці читають публічні лекції. Слухачі оплачують їх на власний розсуд, а отримані кошти йдуть на підтримку Збройних сил України.

Найближчим часом відбудуться:

18 червня о 14 годині відбудеться лекція Олега Разиграєва "Луцьк і Волинь у Першій світовій війні та Українській революції 1917 – 1921 років".

19 червня о 16 годині - лекція Олени Бірюліної  "Чотири давні шпиталі Луцька: як функціонували медичні заклади міста у XVII-XVIII ст."

Місце проведення: Луцьк, вулиця Йова Кондзелевича, 5, Музей історії Луцького братства.

 

«Сувенір» для засновника Служби безпеки ОУН Миколи Лебедя

До постаті засновника, організатора і першого керівника Служби безпеки (СБ) ОУН Миколи Лебедя була прикута особлива увага органів КГБ. Навіть коли він опинився далеко за океаном, у США, до нього намагалися підіслати агентів, дізнатися про його погляди, вивідати плани, вчинити гучну провокацію і навіть мали намір за його допомогою реанімувати пошуки золота ОУН, закопаного у прикарпатських лісах.

Леся Гасиджак: «Пам’ятання минулого робить нас українцями»

Публічне інтерв’ю з Лесею Гасиджак, очільницею Музею Голодомору, у рамках виставки ГОЛОСИ Музею «Голоси Мирних» Фонду Ріната Ахметова.

Хто насправді була дружиною гетьмана Мазепи

На Афоні знайдено унікальний рукопис, а в ньому — її ім’я, і це не Ганна Фридрикевич.

Іванна Климпуш-Цинцадзе: «Нам слід якнайшвидше завершити процес формування української політичної нації»

Розмова з Іванною Климпуш-Цинцадзе – головою Комітету Верховної Ради з питань інтеграції України до Європейського Союзу, віцепрем'єркою з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України у 2016-2019 роках.