Прокат фільму про Івана Дзюбк відкладено на невизначений час

Кінопрокат фільму "Іван і Марта", який розпочався 2 листопада, відкладено на невизначений термін.

Про це повідомили у дистрибюторській компанії KyivMusicFilm.

"Нам дуже прикро, але ми змушені відкласти випуск фільму "Іван і Марта" на деякий час. Ми щиро вболіваємо за стрічку, і дуже хочемо, щоб у вас була змога побачити цю неймовірну історію на великих екранах", - йдеться у повідомленні.

"Іван і Марта" — це документальний фільм режисера Сергія Буковського, що розповідає про життя письменника, дисидента Івана Дзюбу та його дружину Марту Дзюбу. Попередньо прокат стрічки був запланований на 2 листопада.

"Через невирішені питання продюсерів з Держкіно, про які нам стало відомо лише в день старту прокату, ми не можемо випустити фільм. Наразі кінотеатри зупинили продаж квитків та скасували сеанси", — йдеться у повідомленні.

У чому саме полягають питання, які продюсери стрічки не вирішили з Держкіно, дистрибюторська компанія не повідомила.

Також компанія-дистриб'ютор запевняє, що вже активно працює над вирішенням цієї ситуації. Для людей, які вже придбали квиток на сеанс, який скасували, є опція зв'язатися з кінотеатром для відшкодування коштів.

 

Дев’ять імен: репресована свобода

Народи Балтії у 1918-1920 рр. зуміли здобути та захистити незалежність. У Литві, Латвії та Естонії утворилися національні держави. Втім, у 1940 р. після окупації балтійських держав Червоною армією, між жорна радянських репресій потрапили представники усіх груп політичних еліт трьох країн, без різниці, якою була їхня попередня орієнтація – демократична чи вождистська.

Член РУП Дідковський – організатор Уралу

Він народився в Житомирі. Закінчивсь кадетський корпус в Києві. Друкував українські видання в Петербурзі. Повернувся в Україну для розгортання РУП. Закінчив університет в Женеві. Партизанив на Уралі, який вже добре пізнав. Саме він прийняв і поселив царську родину в Єкатеринбурзі, яка у подальшому була розстріляна. Його ім’я носить гора – одна з трьох найвищих на Уралі.

Данило Скоропадський. "Валет" у колоді карт МГБ СССР

"33-літній принц України одного дня може стати центральною фігурою у великім повстанні, від якого може залежати доля Європи і України", - так наприкінці 1930-х років писали у пресі про гетьманича Данила Скоропадського після його поїздки до США та Канади за дорученням батька. З 1941 року син Павла Скоропадського став об'єктом уваги радянських спецслужб під оперативним псевдо "Валет".

Життя на війні та поза нею. Уривок з книги Івана Гоменюка "Мурашник. Нотатки на манжетах історії..."

Багато науковців називають Першу світову війною технологій. Справді, безліч технічних новинок і новацій випробовувалися саме тут. Зросла роль авіації, яку раніше воєначальники вважали дорогою й непотрібною розвагою. Авіатори були потрібні для розвідки та спостереження, набувала поширення бомбардувальна авіація, а повітряні бої вже не були дивиною навіть на Східному фронті.