АНОНС: Війни і ядерні загрози. Дискусія з Сергієм Плохієм

27 квітня на книжковому фестивалі "Книжкова країна" у Києві відубудеться дискусія з істориком Сергієм Плохієм про війни та ядерні загрози.

Про це йдеться на сайті фестивалю "Книжкова країна".

У останніх книгах український та американський історик, професор кафедри української історії в Гарвардському університеті Сергій Плохій вичерпно аналізує повномасштабне вторгнення росії та тематику ядерних катастроф (зокрема, Чорнобиля).

Якими будуть наслідки війни для України, росії, Європи та світу? Чи є реальна загроза для ядерної катастрофи для українців в цій "рулетці"?

В межах розмови Сергій Плохій презентує одразу три книги:

- "Російсько-українська війна" (КСД)

- "Атоми і попіл" (НФ)

- "Чорнобильська рулетка" (вийде друком у вересні)

Модеруватиме розмову Оксана Соколова, журналістка, телепродюсерка та телеведуча.

Коли: 27 квітня о 17:00

Де: м. Київ, ВДНГ

 Вхід вільний.

25-28 квітня на території столичного ВДНГ уперше відбудеться новийфестиваль "Книжкова країна", у якому візьмуть участь близько 100 українських видавництв.

 

«Сувенір» для засновника Служби безпеки ОУН Миколи Лебедя

До постаті засновника, організатора і першого керівника Служби безпеки (СБ) ОУН Миколи Лебедя була прикута особлива увага органів КГБ. Навіть коли він опинився далеко за океаном, у США, до нього намагалися підіслати агентів, дізнатися про його погляди, вивідати плани, вчинити гучну провокацію і навіть мали намір за його допомогою реанімувати пошуки золота ОУН, закопаного у прикарпатських лісах.

Леся Гасиджак: «Пам’ятання минулого робить нас українцями»

Публічне інтерв’ю з Лесею Гасиджак, очільницею Музею Голодомору, у рамках виставки ГОЛОСИ Музею «Голоси Мирних» Фонду Ріната Ахметова.

Хто насправді була дружиною гетьмана Мазепи

На Афоні знайдено унікальний рукопис, а в ньому — її ім’я, і це не Ганна Фридрикевич.

Іванна Климпуш-Цинцадзе: «Нам слід якнайшвидше завершити процес формування української політичної нації»

Розмова з Іванною Климпуш-Цинцадзе – головою Комітету Верховної Ради з питань інтеграції України до Європейського Союзу, віцепрем'єркою з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України у 2016-2019 роках.