IN MEMORIAM: на Львівщині помер зв'язковий УПА Василь Хомин

У віці 90 років на Львівщині помер зв'язковий УПА Василь Хомин.

Про це повідомили у пресслужбі Бориславської міської ради.

"З сумом повідомляємо, що відійшов у вічність Василь Хомин. Як учасник визвольних змагань, пан Василь дуже мріяв про перемогу України в цій війні. Саме це бажання він загадував у свій 90-річний ювілей, який відзначив цьогоріч у лютому. Нехай світлий спомин про пана Василя назавжди живе у наших серцях", — йдеться у повідомленні.

Василь Хомин народився в селі Залокоть у 1934 році в релігійній сім'ї. Він ще малим хлопчиком потрапив до повстанців. Спочатку носив їм їжу, а згодом — сидів у засідках. Був членом Бориславської станиці ОУН-УПА ім. Нечая та Всеукраїнського братства ОУН-УПА імені генерала Романа Шухевича та присвятив життя боротьбі за свободу України. 

 

Як УНР вводила єврочас. У 1918-му годинники переводили на 68 хвилин

"Україна розриває рішуче старі примусові зв'язки з Московщиною, зв'язується тісніше з західною Європою, водночас приймаючи і спільний час, вагу і міру, тому що різниці дуже ускладнюють зносини, торгівлю та подорожі..."

Іванна Климпуш-Цинцадзе: «Нам слід якнайшвидше завершити процес формування української політичної нації»

Розмова з Іванною Климпуш-Цинцадзе – головою Комітету Верховної Ради з питань інтеграції України до Європейського Союзу, віцепрем'єркою з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України у 2016-2019 роках.

Андрій Андрушків: "Дереву пам'яті потрібен гумус з історій"

Публічне інтерв'ю із магістром богослов'я, військовослужбовцем ЗСУ Андрієм Андрушківим у рамках виставки ГОЛОСИ Музею "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова.

Котлета по-київськи. За лаштунками найганебнішої промови президента Буша

Сьогодні багато хто справедливо обурюється ідіотським меню на честь початку російського головування в Радбезі ООН. Саме це головування означає остаточний колапс світової безпекової архітектури. Раду Безпеки ООН очолює агресор. Тому котлета по-київськи у тому меню асоціюється із промовою, яку виголосив президент США Джордж Буш 1 серпня 1991 року у Верховній Раді України.