Королева Єлизавета II зробила свій перший пост в Інстаграм

Королева Великої Британії Єлизавета II вперше особисто зробила пост у соцмережі Instagram. На офіційному блозі британського королівського дому вона виклала фото архівного листа 1843 року, виставленого в музеї науки в Лондоні.

Про це повідомляє Бабель із посиланням на CNN.

 Фото: Samir Hussein / WireImage

Автором листа є винахідник першої аналітичної обчислювальної машини і математик Чарльз Беббідж. Лист був адресований принцу Альберту.

"Сьогодні, відвідуючи музей науки, я з цікавістю виявила лист з Королівського архіву, написаний у 1843 році моєму прапрадіду принцу Альберту. [...] У листі Беббідж розповів королеві Вікторії та принцу Альберту про свій винахід "аналітичної машини", на основі якої були створені перші комп'ютерні програми Адою Лавлейс, дочкою лорда Байрона.

Сьогодні я мала задоволення дізнатися про дитячі ініціативи комп'ютерного кодування, і мені здається доречним, що я публікую цей пост в Instagram в музеї науки, який давно відстоював технології, інновації і надихнув наступне покоління винахідників", — написала королева.

 Переглянути в Instagram

У коментарях до посту адміністрація музею подякувала.

Читайте також:

Директор Британського музею: вивіз мармурів Парфенону був "креативним актом"

Убити одного, щоб врятувати мільйони. Атентат Миколи Лемика

21 жовтня виповнюється 85 років з дня, коли український юнак Микола Лемик зробив постріл в обороні мільйонів. У 1933 році, коли на Великій Україні лютував Голодомор організований радянською владою, він здійснив атентат на начальника канцелярії радянського консульства у Львові Олексія Майлова.

Допоможіть історичній правді! 1 000 000 на день народження

Ми існуємо на пожертви наших читачів. Без цієї допомоги «Історична правда» перестане існувати. Якщо ви вважаєте, що подальше існування "Історичної правди" необхідне українському суспільству – прочитайте цей текст до кінця!

Перша академічна нерухомість: як пансіон графині Левашової став власністю Української академії наук

У Києві добре відомий триповерховий будинок по вулиці Володимирській, 54. З лютого 1919 року будинок є власністю Академії наук, це штаб-квартира Президії НАНУ. Власністю Академії він став завдяки Павлу Скоропадському та його дружині Олександрі, Володимиру Вернадському, Агатангелу Кримському і... Антону Денікіну.

"Невидима рука" олігархії. Кому англійці мають бути вдячні за "Велику хартію вольностей"

Ніхто не може бути покараний інакше, аніж за рішенням суду. Податки мають стягуватися лише за згодою тих, хто їх сплачує. Депутат повинен бути захищений від переслідувань з політичних міркувань. Все це ще в 1215 році було зафіксовано у "Великій хартії вольностей".