У Чернівцях з'явились наліпки "ТУТ - РУМУНІЯ" (фото)

Напередодні візиту президента Януковича на Буковину в Чернівцях з'явилися листівки із написом румунською мовою "Тут Румунія" та "Бесарабія – це Румунія".

Запорізького Сталіна хочуть прибрати через суд

Пам’ятник Йосипу Сталіну стане предметом судового розгляду Орджонікідзевського районного суду м. Запоріжжя.

10 листопада очікується масове перейменування столичних вулиць

Вулицям, названим у 1940 році на честь керівників Січневого повстання 1918 року у Києві, на найближчій сесії Київради, в четвер, будуть повернуті історичні назви. І це ще не всі перейменування, які плануються.

На Дніпропетровщині реконструюють Січ - як туристичний об'єкт (ФОТО)

В Нікополі презентували концепцію створення історико-культурного комплексу "Чортомлицька Січ" біля пам'ятника всеукраїнського значення "Могила Івана Сірка".

Партія Лук'яненка вимагає демонтувати радянського солдата у Львові

Українська республіканська партія (УРП) через суд домагається демонтажу Монумента Слави - пам'ятника радянським солдатам у Львові.

В Україні відновлено 80 пам'ятників Леніну - нардеп-комуніст (ФОТО)

Oдеські комуністи відкрили пам'ятник вождю більшовицької революції в Російській імперії осені 1917 року Володимиру Ульянову (Леніну) в смт. Таїрове Овідіопольського району. Кажуть, що це не перший в області.

У Львові святкують 150-річчя залізниць в Україні

Львiв вiдзначив у понедiлок 150-рiччя початку регулярного залiзничного сполучення в Українi. З нагоди ювілею на львiвський вокзал прибула копiя паровоза "Ярослав", який 4 листопада 1861 року привіз перший поїзд iз Вiдня до Львова.

Львів назвав Азарову персону, на честь якої назвуть аеропорт. І це не Бандера

Львівський міський голова Андрій Садовий подав до уряду пропозицію назвати місцевий аеропорт іменем засновника міста короля Данила.

Організатори збрехали про "сталінобус" у Севастополі?

Мікроавтобус, обклеєний зображеннями Сталіна, так і не вийшов на маршрут.

В ЗАПОРІЖЖІ ВІДКРИЛИ ОНОВЛЕНИЙ БЮСТ СТАЛІНА (фото)

На вулиці біля будівлі Запорізького обласного комітету Компартії України відкрили пам'ятники Йосипу Сталіну і партизанці Зої Космодем'янській.

Вулицю Воровського в Києві перейменують на Бульварно-Кудрявську

Через кілька днів на сесії Київради вулиці Воровського в центрі міста повернуть історичну назву – вул. Бульварно-Кудрявська.

У Севастополі запустили таки маршрутку зі Сталіним (ФОТО, ВІДЕО)

Автобуси з зображенням Йосипа Сталіна почали курсувати в Іркутську, Тюмені, Читі, Калінінграді та Севастополі.

"Антитабачниківські уроки історії" виходять у реал

Наступного тижня в Києві українські музиканти презентують матеріали для школярів про Карпатську Україну - тому що цю тему в новому підручнику з історії для 11-класників не представлено.

Вулицю Фрунзе в Києві перейменують на Кирилівську

Вулиця Фрунзе в Києві припинить своє існування. Її перейменують на сесії Київради 10 листопада 2011 року на вулицю Кирилівську, з метою повернення цій вулиці історичної назви.

BBC викладе в інтернет усі свої радіопередачі за 70 років

Британська компанія ВВС викладе в інтернет весь архів своїх радіопередач, записаних з 1940-х років.

Під Києвом знайшли і поховають Тимофія Шамрила і ще 124 червоноармійців

В селі Гатне Києво-Святошинського району відбудеться урочисте поховання останків 125 бійців і командирів Червоної армії, які загинули при обороні Києва в 1941 році.

Кирил каже, що День визволення від Варшави - те ж саме, що й від Гітлера

Патріарх Московський Кирил сподівається, що День народної єдності 1612 року вкоріниться у свідомості росіян, як День Перемоги 1945-го. "...Частина суспільства тоді сприйняла це як якесь звільнення і присягнула ворогові..."

Гофман хоче умовити Януковича купити його фільм про нашу історію

Польський режисер Єжи Гофман має намір обговорити з президентом Віктором Януковичем можливість показу на українському телебаченні його документального фільму "Україна. Становлення нації".

За зневагу до археології забудовників оштрафовано на 2,3 млн грн

Прокуратура Подільського району Києва порушила кримінальну справу відносно посадових осіб ТОВ "Тана-ЛТД", з вини яких було знищено археологічний шар грунту на земельній ділянці в історичній частині міста.

У музею в Пирогово відбирають 20 гектарів землі - Київрада

Депутати постійної комісії Київради з питань культури та туризму не підтримали підготовлений КМДА проект рішення Київради про землевідведення, який відбирав у "Пирогово" 20 га.