Спецпроект

Азаров відкриє музей Партії регіонів - про тих, хто "пройшов 2004 рік"

Голова Партії регіонів, прем'єр-міністр Микола Азаров цього тижня відкриє музей ПР у Харкові.

Про це під час телемосту Київ-Харків 16 жовтня заявив заступник голови Харківської обласної організації ПР Євгеній Савін, повідомляє УНІАН.

"Відкриємо музей Партії регіонів на цьому тижні в присутності лідера партії", - сказав Савін, додавши, що музей з'явиться в приміщенні Харківської обласної організації ПР.

У зв'язку із цим він відзначив, що за час свого існування ПР проходила різні періоди, були періоди коли партії було дуже складно.

"У кожного партосередку, у кожної парторганізації є своя історія, а це дуже серйозно, коли людина може прийти й подивитися те, що було, показати своїм молодим бійцям, яких він привіз в обласну організацію, як це починалося. Це така спадкоємність зубрів, які в партії перебувають. Ми говоримо: ми пам'ятаємо й шануємо наших товаришів, які починали партію, які пройшли 2004 рік, які пройшли 2005 рік", - сказав Савін.

"Перші повідомлення про те, що обласна організація Партії регіонів створить музей, викликала реакцію ЗМІ, що ПР... нафталіном. Нехай сміються, це їх особисті проблеми", - відзначив Савін.

Як повідомлялося раніше, у музеї Кам'янця-Подільського виставили стакан та ручку, якими користувався президент Віктор Янукович.

Спільний біль. Спільна історія. Дискусія до Дня пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу

Щороку 18 травня в Україні відзначається День пам'яті жертв геноциду кримськотатарського народу – згадуються події 1944 року, коли радянський тоталітарний режим насильницьки виселив людей із їхніх рідних земель. Цей день офіційно започаткований тільки 2015 року, а історія та традиції кримських татар досі залишаються загадкою для багатьох українців.

Переможний бій Чорних Запорожців під командою латвійця Карліса Броже

"Гаряче було москалям не так від травневого сонця, як від вогню Чорних пластунів та від влучної стрілянини гарматчиків". 30 травня 1920 року відбувся переможний бій "Чорних запорожців" над більшовиками біля села Вербка поблизу Вінниці

Година папуги. Ґудзики з Харкова

Станіслав Мікке вчепився у київського прокурора Андрія Амонса: "Хто це зробив?!" Більшість могил мала дивну рису — сліди від величезних бурів: земля була перемішана із перемеленими людськими кістками, зітлілим одягом та металевими ґудзиками. Подекуди траплялися великі грудки якогось білого хімікату.

Танковий етюд в рожевих тонах

Події останніх місяців призвели до того, що поєднання слів "Прага" та "пам'ятник" у новинній стрічці наразі більше апелює не стільки до споруд часів Карла IV чи величних барокових пам'яток, скільки до монументів, присвячених подіям останньої світової війни