АНОНС: майстер-клас директора музею авіації у Перл-Харборі

Львівська бізнес-школа Українського католицького університету в рамках зустрічей у Лабораторії ідей запрошує на відкритий майстер-клас iз Шоною Тонкін - освітнім директором Тихоокеанського музею авіації у Перл-Харбор (США, штат Гаваї), у минулому – виконавчим директором міжнародних програм та ініціатив у Regent University.

Про це повідомляє сайт Львівської бізнес-школи УКУ.

Тема зустрічі – "Learning on failures: what is a right way learning from failures, effective reflections, managerial learning techniques" (Вчимося на помилках: як правильно вчитися на помилках, ефективна критика та управлінські навчальні методики).

Шона Тонкін (Гаваї) – освітній директор Тихоокеанського музею авіації у Перл-Харбор, у минулому – виконавчий директор міжнародних програм та ініціатив у Regent University. Шона викладає у Львівській бізнес-школі УКУ за програмою академічного обміну ім. Фулбрайт.

Шона працювала викладачем і адміністратором у Regent University з 1994 року. Вона допомогла тут створити центр для викладання і навчання, з 1998 до 2004 займала посаду виконавчого директора.

У цій ролі, вона вперше застосувала спільний підхід до розробки навчальних програм, які були прийняті у всьому університеті, для вироблення інноваційних освітніх програм на території кампусу і онлайн-налаштування.

Д-р Тонкін створила ряд програм розвитку факультету і дорадницькі програми з питань викладання і навчання у світовій економіці.

Дослідження д-р Тонкін стосуються теми лідерства, викладання, навчання, міжнародної освіти. Вона викладає курси з лідерства, розробки навчальних програм і викладання, навчання та поліпшення як традиційних, так і онлайн-курсів.

Шона Тонкін регулярно висвітлює  ці питання для національної та міжнародної аудиторії. Доктор Тонкін здобула Ed.S. і Ph.D. у сфері освітнє лідерство у Коледжі Вільяма і Мері.

 

"Помилки - це те, чого всі хочуть уникнути і ніхто не хоче визнавати. Однак між помилками та успіхом існує сильний взаємозв'язок. Вивчивши його і визначивши ключові стратегії подолання помилок і навчання на них, ми виробляємо звички та основу успіху. Приєднуйтеся до нашого осмислення та обговорення того, як використати помилки для професійного і особистого зростання", - зазначає Шауна Тонкін.

28 жовтня (середа), 18:00-19:30

Місце: Лабораторія ідей LvBS, ауд. 311 (м. Львів вул. Козельницька 2а).

Зустріч відбуватиметься англійською мовою, без перекладу.

Вхід вільний за умови попередньої реєстрації. Щоб зареєструватись на зустріч заповніть, будь ласка, реєстраційну форму.

Контактна особа: Вероніка Саврук, media@lvbs.com.ua, +38 67 67 56 608

І. Б.

Інші матеріали за темою "Музеї"

«Для ліквідації Андрія Мельника направити до Берліна спецгрупу «Вулкан»

Після убивства у травні 1938 року Павлом Судоплатовим Євгена Коновальця органи НКВД СРСР одразу взялися за Андрія Мельника, який став на чолі Організації Українських Націоналістів. Невдовзі, наприкінці 1944 року, скориставшись тим, що тривала війна і бойові дії перейшли на територію Німеччини, зробили спробу ліквідувати його у Берліні

Антон Омельченко – малорос, росіянин, українець?

Постать Антона Лукича Омельченко потребує більш грунтовного дослідження чинників, що привели українця з селища Батьки Зіньківського повіту на Полтавщині до Антарктичної експедиції фінансованої Географічним Товариством Великої Британії, під керівництвом капітана Роберта Фалколна Скота

«Стежками предків»: українська Сяніччина

Цьогоріч у червні відбулася друга в своєму роді пошукова експедиція «Стежками предків», основна мета якої — фіксація культурної спадщини українців, які до середини ХХ століття жили на теренах сучасної південно-східної Польщі. Львів'яни, учасники експедиції, відвідали Сяніцький повіт, де за 7 днів зробили фото- та відеофіксацію близько 100 існуючих та неіснуючих сіл, щоб згодом сформувати популярний путівник для туристів та краєзнавців.

Чи здійснювала ОУН замах на Йозефа Геббельса?

У 2006 році в Україні вийшов доволі непогано зроблений десятисерійний документальний серіал Ігоря Кобріна «Собор на крові» про історію українського націоналістичного руху 1920-1940-х років. З нього можна отримати чимало цікавої інформації. Але навряд чи щось може зрівнятися за цікавістю з сенсаційною знахідкою творців серіалу: у червні 1934 році, здійснюючи вдалий атентат на міністра внутрішніх справ Польщі Броніслава Пєрацького, Організація українських націоналістів насправді мала на меті вбити... Йозефа Геббельса, який саме перебував 13-15 червня у Польщі з візитом!