У Єгипті влада розпорядилась продезінфікувати основні музеї

У намаганні зупинити поширення COVID-19, у Єгипті почали дезінфекцію основних музеїв та туристичних принад.

Про це заявили у міністерстві туризму та старожитностей Єгипту, повідомляє Укрінформ із посиланням на Xinhua.

 

"Кампанія, до якої вже долучилися Єгипетський музей в Каїрі, Луксор, а також музеї Асван й Танта, є частиною міністерського плану із дезінфекції усіх музеїв та археологічних об'єктів з метою зупинки поширення нового коронавірусу", - пише Xinhua.

Зазначається, що процедури дезінфекції були виконані відповідно до міжнародних стандартів.

Xinhua нагадує, що влада Єгипту наприкінці минулого тижня оголосила про закриття усіх музеїв та археологічних пам'яток з 23 по 31 березня для їх ретельної дезінфекції.


Зазначимо, що у Єгипті на сьогодні підтвердили 327 випадків зараження на COVID-19 на понад 100 млн мешканців. 14 єгиптян померло від недуги.

Найбільш населена арабська держава нещодавно запровадила суворі обмежувальні заходи для упередження поширення коронавірусу, зокрема по всій країні були закриті мечеті й церкви, а більшості розважальних центрів, кафе та ресторанів суттєво обмежили години роботи.

Останній Шухевич

12 січня відзначають День українського політв’язня – як згадку про масштабні арешти українських дисидентів 1972 року. З цієї нагоди ІП публікує інтерв’ю з Юрієм Шухевичем – одним із «могіканів», що відбув в радянських ув’язненнях 36 років.

Як і чому вікінги опинилися у Західній Україні

Як тут опинилися скандинави? Вони були важливою частиною державного апарату Русі, особливо в період правління князя Володимира. З літопису відомо, що Володимир був змушений тікати у Швецію після невдачі у міжусобній війні. Звідти він повернувся із армією варягів, які допомогли відвоювати спадщину.

“Какая разніца” і штрафи за російські вивіски: мовні пристрасті в Україні сто років тому

Мовне питання в Україні, здавалося б, остаточно вирішене та законодавчо врегульоване, знову з’являється на порядку денному – з подачі вже нової влади. Паралельно бачимо спроби назвати мову “причиною громадянської війни”, чинити опір подальшій українізації тощо. Нічого нового за останні 30 років? Насправді такі “мовні срачі” трусили Україну і після проголошення незалежності більше 100 років тому!

Степан Бойко. Як дядько Шухевича захищав головного комуніста Волині

На думку Степана Шухевича багато справ супроти членів КПЗУ було сфабриковано правоохоронними органами. Будучи одним із адвокатів на відомому «Володимирському процесі 151-го» 1926 р., він зазначав, що серед підсудних лише кілька осіб насправді сповідували комуністичну ідеологію, натомість, інші були «українцями, мешканцями Володимира», які «про комуну і комуністів… знали лише з книжок».