У Єгипті влада розпорядилась продезінфікувати основні музеї

У намаганні зупинити поширення COVID-19, у Єгипті почали дезінфекцію основних музеїв та туристичних принад.

Про це заявили у міністерстві туризму та старожитностей Єгипту, повідомляє Укрінформ із посиланням на Xinhua.

 

"Кампанія, до якої вже долучилися Єгипетський музей в Каїрі, Луксор, а також музеї Асван й Танта, є частиною міністерського плану із дезінфекції усіх музеїв та археологічних об'єктів з метою зупинки поширення нового коронавірусу", - пише Xinhua.

Зазначається, що процедури дезінфекції були виконані відповідно до міжнародних стандартів.

Xinhua нагадує, що влада Єгипту наприкінці минулого тижня оголосила про закриття усіх музеїв та археологічних пам'яток з 23 по 31 березня для їх ретельної дезінфекції.


Зазначимо, що у Єгипті на сьогодні підтвердили 327 випадків зараження на COVID-19 на понад 100 млн мешканців. 14 єгиптян померло від недуги.

Найбільш населена арабська держава нещодавно запровадила суворі обмежувальні заходи для упередження поширення коронавірусу, зокрема по всій країні були закриті мечеті й церкви, а більшості розважальних центрів, кафе та ресторанів суттєво обмежили години роботи.

"Сарана з Росії" і розстріли. Як оббирали київських "олігархів"

Як і сьогодні, пересічні люди 100 років тому вірили у ледь не чарівну силу керівних посад в країні. Промовистим прикладом, який яскраво характеризує віру у силу ухвалених постанов, стала ситуація з бензином. Коли навесні 1919-го виникла катастрофічна його нестача, то Раднарком УСРР спробував радикально і назавжди вирішити проблему палива для транспорту: "Раднаргоспу України запропонувати знайти горючий матеріал, який може замінити бензин, бензол і т. ін."

Понівечені долі: репресії проти рятівників євреїв у СРСР

Одні з найбільш шанованих та визнаних у світі українців – Праведники народів Світу. На жаль, щодо деяких з них радянська влада проводила політику репресій. Про трагічні долі Праведників у СРСР.

Розстріляний «Кармелюк». Історія Степана Шагайди

«Батько сполотнів, побілів мов стіна. Поки робили обшук, перетрушуючи одяг, білизну, книги, мої іграшки, батькові й мамі не дозволяли розмовляти. І лише коли дозволили на виході попрощатися, мама запитала у батька: «Стьопо, скажи чесно, ти в чому-небудь винен?» «Присягаюся найдорожчим для мене – життям мого сина, що я ні в чому не винен!» – відповів він із сльозами в голосі».

Розстріляний у 38-му, «помер» від інфаркту у 43-му

Якщо у Вашій сім’ї, родині є свідоцтво про смерть, датоване 1950-ми роками, у якому зазначено, що Ваш репресований родич помер в 1943 році від інфаркту міокарда, то тут все ВИГАДАНО – і дата, і причина. Справжнім залишається лише сам факт смерті. Так радянська влада намагалася приховати свою участь у знищенні мільйонів людей без будь-якого слідства.