Пам'ять, що застерігає: у Києві відкрили виставку про Україну в роки Другої світової війни
8 травня, до Дня пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, Український інститут національної пам’яті відкрив вуличну банерну виставку, присвячену участі українців та долі українських територій, на яких відбувалися воєнні дії найбільшого збройного конфлікту в ХХ столітті.