У Полтавському драмтеатрі ставлять виставу про героїв-росіян і зрадників-мазепинців

У провідному театрі Полтавщини інсценували російсько-радянський міф про "зрадників"–мазепинців і "визволителів" з армії царя Петра І. Благородним московитам протистоять смішні "запорожці" Козолуп і Ропавка.

ДЕРЖАВНЕ ТБ ПРИСВЯТИТЬ 160 ГОДИН ЕФІРУ ГОЛОДОМОРУ

Понад 160 годин телевізійного ефіру та близько 70 годин радіоефіру присвятять 26 листопада державні телерадіоорганізації вшануванню пам'яті жертв голодоморів та політичних репресій.

На охорону музеї Києва наступного року коштів не передбачено

На охорону музеїв Києва в попередньому проекті бюджету Києва на 2012 рік грошей не передбачено.

Анонс: презентація книги про "провал імперського проекту"

Відбудеться обговорення нової книги Олексія Гараня "Україна, Росія та провал імперського проекту" і дискусія про уроки незалежності з досвіду Грузії та України.

Лауреатом премії імені Джеймса Мейса став Сергій Грабовський

Третім лауреатом премії "За громадянську позицію" імені Джеймса Мейса став публіцист Сергій Грабовський.

Януковича знову попросили визнати Голодомор геноцидом

Українська Всесвітня координаційна Рада закликає нинішню владу визнати Голодомор 1932-1933 рр. геноцидом української нації.

Влада не виділяє коштів на утримання пам'яток Києва

Головне управління охорони культурної спадщини КМДА потребує і просить виділити у 2012 році на охорону пам’яток 35 млн грн. Київська влада не передбачила жодної копійки.

Як вшановуватимуть пам'ять жертв Голодомору (РОЗКЛАД)

Мистецькі та громадські діячі закликали українців пам'ятати про злочин геноциду та 26 листопада прийти до Національного меморіалу жертв Голодомору і запалити свічку пам'яті на вікнах своїх домівок.

За відрізану голову Сталіна хочуть дати три роки

Прокуратура зажадала засудити представників організації "Тризуб", які обезголовили запорізький пам'ятник Йосипу Сталіну, на термін від 2 до 3 років умовно.

СУД ЗАБОРОНИВ БУДУВАТИ БІЛЯ СОФІЇ КИЇВСЬКОЇ

Окружний адміністративний суд Києва за позовом мешканців активістів виніс ухвалу зупинити будь-які будівельні роботи на Гончара 17-23, що відбувається через дорогу від паркану біля собору Святої Софії у Києві.

Україна не відмовляється від радянського майна - МЗС

Україна пропонує Росії відновити переговори про розподіл закордонної власності СРСР.

Померла вдова президента Франції Міттерана

Удова покійного президента Франсуа Міттерана Даніель Міттеран померла в ніч на вівторок у віці 87 років.

На Хортиці знайшли меча - свідка останнього бою Святослава Хороброго (ФОТО)

В Національному заповіднику "Хортиця" представили меч X сторіччя, який може належати комусь із дружинників князя Святослава.

Голодомор порятував сьогоднішню Україну від кровопролиття - італійський історик

"Обрання Голодомору в якості центральної події в історії України зіграло свою роль у мирному характері сучасної історії України", – сказав італійський історик та економіст Андреа Ґраціозі.

Міліція каже, що в посольстві Росії збрехали

Міліція заперечує пошкодження меморіальної дошки Петра Столипіна в Києві.

Мер Запоріжжя: "У нас немає претензій до Сталіна"

Міський голова Запоріжжя Олександр Сін сказав, що зміна проекту будинку обкому КПУ, внаслідок якої пам'ятник Сталіну потрапив всередину приміщення, є цілком законною.

Анонс: виставка українських афіш 1920-30-их років

B рамках Всеукраїнського триєнале графічного дизайну "Брама дизайну-2011" Фонд сприяння розвитку мистецтв запрошує відвідати виставку "Українська складальна афіша 20-30-х років ХХ століття".

Встановленого Міхалковим гіпсового Столипіна порубали шаблею

У ніч на понеділок невідомі "осквернили барельєф" Петра Столипіна, що знаходиться у будівлі колишньої клініки Маковського на вулиці Гончара.

У Львові розкидають старовинні книги по вулиці (ВІДЕО)

Із храму святих Петра і Павла (Костел єзуїтів), що у центрі Львова, вивозяться книги із фондів бібліотеки ім. Стефаника, які зберігалися там 65 років - при цьому вантажники поводяться зі старовинними фоліантами абияк, часто псуючи їх.

У ВАРШАВІ І ТБІЛІСІ ВСТАНОВИЛИ ПАМ'ЯТНИКИ РЕЙГАНУ (фото, відео)

У столицях Польщі і Грузії поставлено пам'ятники Рональду Рейгану - президенту США, який доклався до розвалу СРСР і ліквідації соціалістичного табору у Європі.