У рідному місті Страдіварі відкрили музей скрипок

У північній Італії в рідному місті Антоніо Страдіварі Кремона відкрито музей скрипок. Кремона вже кілька століть відоме не тільки як місто, в якому Страдіварі почав виробництво своїх знаменитих музичних інструментів в кінці 17 століття, але і як місцевість, що зберегла це виробництво до наших днів.

Футболіст Тимощук відкриє музей ікон

Півзахисник петербурзького футбольного клубу "Зеніт" і капітан української збірної, Анатолій Тимощук, планує створити музей ікон, які входять до його особистої колекції.

Музей Тавриди підготував сюрприз главі дому Романових

Центральний музей Тавриди в Сімферополі представить главі імператорського дому Романових Великій княгині Марії Володимирівні, яка найближчими днями буде знаходитися з візитом в Україні, хід реконструкції рельєфної карти Південного берега Криму, яка належала цесаревичеві Олексію.

Музей Марії Башкирцевої планують створити на Полтавщині

На Полтавщині, де народилася відома художниця Марія Башкирцева, планують створити її музей. Його хочуть зробити "живим", тобто, щоб там працювали і центри, де діти могли б розвивати свої творчі здібності.

У Києві відкривається музей нагород Кличко і "Динамо"

12 вересня, до Дня фізичної культури і спорту, в Києві відкривається експозиція нагород спортсменів-киян за найзнаменніші спортивні досягнення.

У столиці презентують фотовиставку з Умані

У фотогалереї Ігоря Гайдая "Камера", що у центрі столиці, відкрилась виставка Максима Дондюка "Умань, Рош-Га-Шана", фото для якої збирались протягом п’ятьох років (2008-2012).

Виставка одного дня чекає на дніпропетровців

14 вересня 2013 р. у стінах меморіального будинку-музею Яворницького під час роботи фотовиставки "Крізь час Дніпровими порогами" відбудеться виставка одного дня (Дню міста присвячується).

У Музеї окупації Латвії - виставка про Голодомор

11 вересня у Музеї окупації Латвії в Ризі відбудеться відкриття виставки "Голодомор в Україні 1932-1933 років — геноцид українського народу".

Дніпропетровський музей шукає спонсорів та партнерів

Дніпропетровський національний історичний музей ім. Д.І. Яворницького шукає допомоги спонсорів, партнерів для взаємовигідного співробітництва в організації показу колекції цінних паперів.

Львівський історичний музей святкує своє 120-річчя

Один з найстаріших і найбагатших музеїв України - Львівський історичний музей - на поточному тижні відзначає 120-ту річницю з дня свого заснування.

Сьогодні у Києві обговорюватимуть економічну програму ОУН

Hа круглому столі в Могилянці економісти та історики дискутуватимуть про економічні концепції ОУН.

Музей танків під Прохорівкою може обійтися в 3 мільярди

Білгородська влада пропонує побудувати музей бронетанкової техніки в Прохорівці на площі 3 гектари приблизно за 3 мільярди рублів.

На Київщині повалили два пам'ятники Леніну. ФОТО

В Узині (місто районного значення на півдні Київської області) невідомі скинули з постаментів статую і погруддя Володимира Леніна.

У Києві покажуть відреставровану "Землю" Довженка

11 вересня у київському кінотеатрі "Кінопанорама" відбудеться показ реставрованої версії фільму "Земля" Олександра Довженка, приурочений до 119-го ювілею з дня народження режисера.

Музей "Горгіппія" отримав у подарунок унікальний скарб монет

Анапський музей "Горгіппія" отримав в подарунок унікальну колекцію стародавніх пантікапейських мідяків у кількості 22 тисяч штук. Приблизний вік монет - 2-4 століття до нашої ери.

Лувр збирає гроші на реставрацію знаменитої статуї. ФОТО

Найбільш відвідуваний музей світу, паризький Лувр, оголосив про проект зі збору грошей на реставрацію знаменитої статуї "Ніка Самофракійська" та прилеглих до неї сходів Дару.

У музеї опору Хезболли зроблять зону відпочинку. ФОТО

Хезболла планує розширити територію музею опору, додавши до нього басейни, спа, ігрові майданчики, готелі та кемпінги, щоб люди "могли приходити сюди і відпочивати".

100 РОКІВ "МЕРТВІЙ ПЕТЛІ". ЗРОБЛЕНО В КИЄВІ

27 серпня (9 вересня за новим стилем) 1913 року командир Київського авіаційного загону Петро Нестеров уперше в історії авіації здійснив "мертву петлю". Це була перша фігура вищого пілотажу у світі. А відбувалося все у небі Києва, над Шулявкою.

У Києві зберуться науковці, які вивчають печатки Русі й Візантії

13-16 вересня у Києві відбудеться Перший міжнародний колоквіум з вивчення візантійських і давньоруських печаток.

АНОНС: телевізійна ІП - про створення "Руху" і "Просвіту" XIX сторіччя

У вівторок 10 вересня головними темами програми "Історична правда з Вахтангом Кіпіані" стануть: 145-річний ювілей створення у Львові товариства "Просвіта" та проведення у Києві Установчого з'їзду Народного Руху України (у вересні 1988 року).