Росіянам покажуть "знайомі обличчя" з сучасної історії України

4 жовтня в Національному культурному центрі України в Москві (вул. Арбат, 9) відбудеться відкриття фотовиставки "Україна - Росія: знайомі обличчя".

В'ятрович презентує "Другу польсько-українську війну. 1942-47"

Історик Володимир В'ятрович презентує в Києво-Могилянській академії книгу "Друга польсько-українська війна. 1942-1947" - невідомі документи з архівів радянської та оунівської спецслужб і новий погляд на складні польсько-українські стосунки під час Другої світової війни.

У Дніпропетровську знайшли масове поховання на футбольному полі

Масове поховання часів війни виявили будівельники під час реконструкції футбольного поля у Дніпропетровську - останки, серед яких багато жінок та дітей, лежали в землі на глибині всього півметра.

В Музеї історії Києва - конфлікт між музейниками і чиновниками КМДА

В Будиночку Петра I на Подолі відбувається гострий конфлікт між співробітниками Музею історії Києва та чиновниками КМДА, які намагаються вивезти музейні експонати.

У Бабиному Яру вшанували євреїв, українців, ромів та інших жертв

Створений з ініціативи Київської організації Товариства "Меморіал" Громадський комітет вшанування пам'яті жертв Бабиного Яру організував 29 вересня скорботне покладання квітів та панахиду.

Виробники яєць засуджують "теракт" проти Януковича. АРТЕФАКТ-2004

Кидок яйцем одного студента перетворюється на "безпрецедентний факт нападу" неназваних "екстремістських сил", які хочуть "перетворити Україну на Чечню". Ще один чудовий зразок того, як ЗМІ можуть не інформувати, а розповсюджувати брехню.

Вайда зніме кіно про Валенсу. З Монікою Белуччі

"Ми - народ польський" - так називатиметься нова картина Анджея Вайди, яка буде запущена у виробництво в листопаді.

Європа визнала право Палестини на незалежність

Європейський парламент визнав легітимною заявку Палестинської національної адміністрації (ПНА) на визнання незалежності палестинської держави.

У Львові відзначають 145 років від народження Грушевського

У Львові сьогодні, 29 вересня, відзначили покладанням квітів до пам’ятника 145-ту річницю від дня народження Михайла Грушевського.

В Могилянці підсумують 20 років вищої освіти в Україні

У 20-річчя незалежності України та 20-річчя відродження Києво-Могилянської Академії у НаУКМА пройде міжнародна конференція
"Шляхи свободи".

У Польщі відкрили пам'ятний знак про "убивць із "Нахтігаля"

Сьогодні на сесії Львівської міської ради депутат від партії "Свобода" Тарас Тимощак звернувся до президента України, МЗС України і Генконсульства Польщі у Львові щодо відкриття так званої "львівської таблиці" в костелі міста Свидниця Нижньосілезького воєводства у Польщі.

Янукович хоче замок, де знімали "Трьох мушкетерів", під свою резиденцію

За дорученням президента України Віктора Януковича у Підгорецькому замку, на 3 поверсі, буде облаштовано президентську резиденцію.

Помер перший заступник голови Ради мiнiстрiв УРСР Качаловський

Помер державний дiяч України, перший заступник голови Ради мiнiстрiв Української РСР Євген Качаловський.

Індустріалізацію УРСР представили у вигляді танцю (ВІДЕО)

На телешоу "Майданс" команда із Дніпродзержинська показала хореографічний номер "Індустріалізація". Спершу Ленін крутить гігантські шестерні, складені з людей, а потім відбувається ідеологічний конфлікт...

У Бабиному Яру закладуть перший камінь національного меморіалу

3 жовтня о 12-00, у Бабиному Яру відбудеться церемонія закладки першого каменя меморіально-музейного комплексу "Бабин Яр", в якій візьмуть участь керівники української держави, зарубіжні гості, дипломати, представники громадських організацій, ЗМІ.

"Русское единство": Кутузов звільняв Крим від фашистів (ВІДЕО)

Видатний полководець Російської імперії Михайло Кутузов звільняв Крим від фашистських загарбників.

Корнілов і Бузина презентують книгу про Донецько-Криворізьку республіку

Завтра, 29 вересня в Українській філії Інституту країн СНД відбудеться презентація книги Володимира Корнілова "Донецько-Криворізька республіка: Розстріляна мрія".

Київські євреї просять будинок під приміщення заповідника "Бабин Яр"

Єврейська громада Києва просить повернути їй приміщення колишнього ритуального будинку для історико-меморіального заповідника "Бабин Яр".

У Берліні покажуть "Назви своє ім'я" Буковського-Спілберга

Український Кіноклуб Берліну до 70-ї річниці трагедії в Бабиному Ярі демонструватиме фільм „Назви своє ім'я" (2006).

У Бердичеві на Леніні написали "Кат українського народу"

У місті Бердичів Житомирської області невідомі в ніч з 25 на 26 вересня зробили зеленою фарбою напис на монументі вождю більшовицької революції 1917 року в Російській імперії Володимиру Леніну "Кат українського народу".