Спецпроект

Міліція каже, що в посольстві Росії збрехали

Міліція заперечує пошкодження меморіальної дошки Петра Столипіна в Києві.

Мер Запоріжжя: "У нас немає претензій до Сталіна"

Міський голова Запоріжжя Олександр Сін сказав, що зміна проекту будинку обкому КПУ, внаслідок якої пам'ятник Сталіну потрапив всередину приміщення, є цілком законною.

Анонс: виставка українських афіш 1920-30-их років

B рамках Всеукраїнського триєнале графічного дизайну "Брама дизайну-2011" Фонд сприяння розвитку мистецтв запрошує відвідати виставку "Українська складальна афіша 20-30-х років ХХ століття".

Встановленого Міхалковим гіпсового Столипіна порубали шаблею

У ніч на понеділок невідомі "осквернили барельєф" Петра Столипіна, що знаходиться у будівлі колишньої клініки Маковського на вулиці Гончара.

У Львові розкидають старовинні книги по вулиці (ВІДЕО)

Із храму святих Петра і Павла (Костел єзуїтів), що у центрі Львова, вивозяться книги із фондів бібліотеки ім. Стефаника, які зберігалися там 65 років - при цьому вантажники поводяться зі старовинними фоліантами абияк, часто псуючи їх.

У ВАРШАВІ І ТБІЛІСІ ВСТАНОВИЛИ ПАМ'ЯТНИКИ РЕЙГАНУ (фото, відео)

У столицях Польщі і Грузії поставлено пам'ятники Рональду Рейгану - президенту США, який доклався до розвалу СРСР і ліквідації соціалістичного табору у Європі.

У Самборі відкрили пам'ятник Бандері (ФОТО)

20 листопада у м. Самборі, що на Львівщині, урочисто відкрито пам’ятник провідникові ОУН Степанові Бандері.

Анонс: "Вечірній Лікнеп" про революційні 1920-ті

Проект "Вечірній лікнеп" запрошує на чергову історичну зустріч, присвячену революційним подіям 1910-20-их років.

Збирають кошти на придбання техніки для музею в Холодному Яру

Громадське об’єднання "Українська альтернатива" оголосило акцію зі збору коштів на придбання компʼютерної техніки краєзнавчому музею у селі Медведівка Черкаської області (Холодний Яр).

У Києві вшанували воїнів Другого Зимового походу (ФОТО)

З нагоди 90-ліття подій під Базаром Київська міська організація Спілки Української Молоді в Україні провела ряд заходів, що були спрямовані на поширення інформації про “Листопадовий рейд” 1921 року серед мешканців столиці.

У представництві ЄС презентували шкільний проект "Я пам'ятаю"

У представництві Європейського Союзу в Україні відбулася перша майстерня зі збереження історичної пам’яті в рамках проекту "Я пам'ятаю".

Верховна Рада визнала, що російська державність давніша за нашу

У Верховній Раді після запеклих суперечок у середу провалилося голосування за ініціативою депутата від НУ-НС Лілії Григорович, яка пропонувала у 2012 році відзначити 1160-річчя державності України.

СУД ЗАБОРОНИВ СВЯТКУВАТИ РІЧНИЦЮ ПОМАРАНЧЕВОЇ РЕВОЛЮЦІЇ

Олександр Попов виконав прохання МВС та Управління держохорони обмежити проведення заходів у центрі Києва 22 листопада - і подав у суд. І Київський окружний адмінсуд заборонив святкування Дня свободи на Майдані незалежності.

У Хорватії вшанували загиблих у Вуковарі 20 років тому (ФОТО)

Близько 30 тисяч осіб взяли сьогодні участь у скорботному мітингу з нагоди 20-річниці масового злочину, вчиненого військовими Югославської народної армії та сербськими ополченцями у хорватському місті Вуковар.

Запорожець подав у суд на бюст Сталіна за "моральні страждання"

Мешканець Запоріжжя оскаржив у суді установку пам'ятника Йосипу Сталіну, мотивуючи тим, що "архітектурний декор" обкому Компартії завдає йому моральні страждання.

КМДА не виділяє кошти на встановлення меморіальних дошок

Київська влада не знаходить грошей для встановлення 21 меморіальної дошки, про які було оголошено кілька місяців тому.

Анонс: виставка особистих речей тих, кого убили в Биківні

25.11.2011 року о 17:00 у комплексі "Мистецький арсенал" відбудеться відкриття виставки-проекту "Правда рятує од смерті…", присвяченої трагедії, що сталася у Биківнянському лісі та пам’яті сотень тисяч невинно убієнних людей.

У Криму замість Леніна і Молотова встановлять богиню (ФОТО)

До вересня 2012 року в партерній частині арборетума (деревного розплідника) Нікітського ботанічного саду в Криму буде встановлена ​​статуя богині Флори.

В Києві вшанують героїв Другого Зимового походу

Київська Спілка Української Молоді в Україні запрошує вшанувати героїв визвольних змагань часів УНР.

ЗАПОРІЗЬКА МІСЬКРАДА ЛЕГАЛІЗУВАЛА СТАЛІНА

Запорізька міськрада визнала пам'ятник Йосипу Сталіну, встановлений біля облкомітету КПУ, елементом декоративного оформлення інтер'єру.