В Києві згадають прем'єра і посла Віктора Черномирдіна

11 листопада 2011 в Києві пройдуть дні пам'яті Віктора Степановича Черномирдіна.

Вийшла друком книга листів і документів Бульби-Боровця

На Рівненщині презентували книгу доктора історичних наук Володимира Сергійчука "Тарас Бульба-Боровець. Документи. Статті. Листи".

КИЇВРАДА ВІДМОВИЛАСЯ ПОВЕРТАТИ ІСТОРИЧНІ НАЗВИ ВУЛИЦЬ

Kиївська міська рада відклала питання про перейменування 10 вулиць у столиці.

Фундамент Десятинної треба зберегти - Попов

Фундамент Десятинної церкви повинен бути збережений у первісному вигляді, заявив глава Київської міськдержадміністрації Олександр Попов під час виїзду на археологічні розкопки на горі Щекавиці.

"Архівна" угода СНД може закрити для дослідження радянські архіви - історики

Російські історики висловлюють стурбованість із приводу угоди, яка зобов’язує країни СНД узгоджувати політику розсекречення колишніх радянських архівів. І закликають українських колег не допустити приєднання офіційного Києва до "архівної" угоди в рамках СНД.

Анонс: презентація "Вибраного" Хвильового і Слісаренка

Видавництво “Смолоскип” запрошує на презентацію “Вибраних творів” Миколи Хвильового та Олекси Слісаренка із серії “Розстріляне Відродження”.

ЛЬВІВСЬКИЙ АЕРОПОРТ ОТРИМАВ ІМ'Я ЗАСНОВНИКА МІСТА

Міжнародний аеропорт "Львів" отримав назву на честь засновника міста короля Данила Галицького.

В Берліні відкрили пам'ятник столяру, який убивав Гітлера (ФОТО)

В річницю замаху на Адольфа Гітлера в Берліні було відкрито пам'ятник Георгу Ельзеру, який 8 листопада 1939 намагався вбити нацистського лідера у мюнхенській пивній "Бюргербройкеллер".

Виставка про Голокост тепер у Харкові

В рамках вшанування пам’яті жертв Бабиного Яру в Харкові буде відкрито виставку "Голокост від куль: масові розстріли євреїв в Україні 1941–1944"

Анонс: документальний фільм "Три історії Галичини" (ВІДЕО)

В Україні презентують документальний фільму "Три історії Галичини" за участю режисерів українки Ольги Онишко та ліванки Сари Фаргат.

У Чернівцях з'явились наліпки "ТУТ - РУМУНІЯ" (фото)

Напередодні візиту президента Януковича на Буковину в Чернівцях з'явилися листівки із написом румунською мовою "Тут Румунія" та "Бесарабія – це Румунія".

Запорізького Сталіна хочуть прибрати через суд

Пам’ятник Йосипу Сталіну стане предметом судового розгляду Орджонікідзевського районного суду м. Запоріжжя.

10 листопада очікується масове перейменування столичних вулиць

Вулицям, названим у 1940 році на честь керівників Січневого повстання 1918 року у Києві, на найближчій сесії Київради, в четвер, будуть повернуті історичні назви. І це ще не всі перейменування, які плануються.

На Дніпропетровщині реконструюють Січ - як туристичний об'єкт (ФОТО)

В Нікополі презентували концепцію створення історико-культурного комплексу "Чортомлицька Січ" біля пам'ятника всеукраїнського значення "Могила Івана Сірка".

Партія Лук'яненка вимагає демонтувати радянського солдата у Львові

Українська республіканська партія (УРП) через суд домагається демонтажу Монумента Слави - пам'ятника радянським солдатам у Львові.

В Україні відновлено 80 пам'ятників Леніну - нардеп-комуніст (ФОТО)

Oдеські комуністи відкрили пам'ятник вождю більшовицької революції в Російській імперії осені 1917 року Володимиру Ульянову (Леніну) в смт. Таїрове Овідіопольського району. Кажуть, що це не перший в області.

У Львові святкують 150-річчя залізниць в Україні

Львiв вiдзначив у понедiлок 150-рiччя початку регулярного залiзничного сполучення в Українi. З нагоди ювілею на львiвський вокзал прибула копiя паровоза "Ярослав", який 4 листопада 1861 року привіз перший поїзд iз Вiдня до Львова.

Львів назвав Азарову персону, на честь якої назвуть аеропорт. І це не Бандера

Львівський міський голова Андрій Садовий подав до уряду пропозицію назвати місцевий аеропорт іменем засновника міста короля Данила.

Організатори збрехали про "сталінобус" у Севастополі?

Мікроавтобус, обклеєний зображеннями Сталіна, так і не вийшов на маршрут.

В ЗАПОРІЖЖІ ВІДКРИЛИ ОНОВЛЕНИЙ БЮСТ СТАЛІНА (фото)

На вулиці біля будівлі Запорізького обласного комітету Компартії України відкрили пам'ятники Йосипу Сталіну і партизанці Зої Космодем'янській.