"Народна війна" - частина 2 картинок з виставки. Отаман Зелений, махновці і українізація вогнем

Музейна експозиція "Народна війна" - результат більш як дворічної праці науковців Київського "Меморіалу" в архівах 18-ти областей України. В експозиції використано понад 300 світлин, багато з  яких представлені  вперше, повідомляє Центр досліджень визвольного руху.

Першу частину експонатів з виставки "Народна війна" дивіться тут 

За виявленими архівними документами вперше подаються статистичні дані про кількість селянських збройних повстань у всіх тогочасних дев'яти губерніях України. Упродовж  1917-1932 рр. в Україні діяли 692 підпільних організацій, 1435 повстанських загонів, з них відомих - 689, невідомих - 746.

З 1917-го до 1932-го в Україні відбулося 268 повстань.

Виставка "Народна війна" - перший досвід діяльності Громадянського інституту історичної пам'яті, створеного на базі товариства "Меморіал" як альтернатива державному Інституту національної пам'яті, що його уряд Миколи Азарова віддав прихильнику комуністичної ідеології Валерію Солдатенку, повідомляється в анонсі виставки.

Більше про Інститут історичної пам'яті можна дізнатися у розділі "Коротко".

Музей радянської окупації працює за адресою: Київ, вул. М.Стельмаха 6-А. Графік роботи: 10-00 - 18-00, вих. - нд., пн. Екскурсії замовляються заздалегідь за тел. 258-00-71.